Strona 1 z 1

tani kurier

: 18 lip 2019, 16:50
autor: openera
Jak w temacie – gdzie mogę znaleźć taniego i solidnego kuriera?

Re: tani kurier

: 19 lip 2019, 17:24
autor: alizacy
Szukaj w internecie wśród ofert brokerów. Ja mogę podpowiedzieć że kurier FedEx jest godny zaufania https://www.brokerkurier.pl/kurier-fedex . Za pośrednictwem tej strony wycenisz paczkę, opłacisz oraz wydrukujesz list przewozowy zatem nie ma konieczności wychodzić z domu. Kurier sam przyjdzie i paczkę odbierze :)

Re: tani kurier

: 21 lip 2019, 14:19
autor: elfik12
Jeśli chcecie mieć wybór co do kurierów, to warto korzystać z usług brokera kurierskiego Sendit. Ich strona jest bardzo intuicyjna, bez problemu można wszystkie informacje znaleźć, a nadanie online zajmuje tylko chwilę. A dzięki temu, że to broker ceny są bardziej konkurencyjne.

Re: tani kurier

: 25 paź 2019, 19:50
autor: dropp
W internecie znajdziesz bez problemów ;) Często przez infolinię jest drożej, więc skorzystanie z porównywarki kurierów jest jak najbardziej zasadne. Zobacz sobie tutaj https://www.znajdzkuriera.pl , jest tu tani kurier, porównywarka plus poradniki i rankingi, więc kwestie kurierów masz tu ogarniętą w jednym miejscu :)

Re: tani kurier

: 25 paź 2019, 22:05
autor: Diana
Zgadza sie.

Re: tani kurier

: 31 paź 2019, 14:40
autor: anula
Ja wiele dobrych opinii słyszałam na temat tej firmy kurierskiej https://aw-polska.pl/ Sprawdźcie ich ofertę, możliwe że sprostają waszym wymaganiom. Najważniejsze to korzystać z usług sprawdzonych firm, żeby nie zniszczyli przesyłki w transporcie. Niestety z tymi firmami to różnie bywa, więc musicie stawiać na jakość.

Re: tani kurier

: 19 lis 2019, 13:57
autor: koneczka
Najlepiej jest zamawiać kurierów przez https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... a_brytania - brokera kurierskiego. Nadając przez niego przesyłki, można być pewnym niewysokich cen. Mi dość często zdarza się z niego korzystać. Jak kiedyś przytrafił mi się jakiś problem, wystarczyło zadzwonić na infolinię, żeby szybko się z nim uporać.

Re: tani kurier

: 28 gru 2019, 20:50
autor: kozicazgor
Swego czasu wysylalam nawet kilka paczek tygodniowo wiec przetestowalam wielu kurierow z roznych firm. Ostatnio bardzo mi spasowal https://www.fastpost.pl/ i narazie nie planuje jego zmiany :)