Strona 1 z 1

Płytki ceramiczne do łazienki - jakie wybrać?

: 07 paź 2021, 22:41
autor: Łaska
Na jakie płytki ceramiczne warto postawić, jeśli chodzi o nowoczesny design i przede wszystkim w jakich sklepach można liczyć na najlepsze ceny. Ogólnie chciałabym stworzyć w tym pomieszczeniu styl bieli i drewna, liczę na Wasze podpowiedzi i dajcie znać oczywiście jak to u Was wyszło!

Re: Płytki ceramiczne do łazienki - jakie wybrać?

: 11 paź 2021, 9:00
autor: Rineś
No to w takim razie jeśli rozglądacie się za naprawdę ładnymi i dobrze wykonanymi propozycjami w zakresie wyposażenia łazienkowego, w tym także płytek ceramicznych to jak najbardziej warto zajrzeć tutaj do https://www.lazienkaplus.pl/pl/plytki-c ... lor:bialy/ bo też u nich znaleźliśmy swoje wymarzone Paradyż Calacatt, wyszło tak jak sobie zaplanowaliśmy :)

Re: Płytki ceramiczne do łazienki - jakie wybrać?

: 12 paź 2021, 10:11
autor: AlicjaDeś
Też osobiście uważam, że akurat jeśli chodzi o dobrej jakości wyposażenie łazienkowego to można znaleźć u nich naprawdę sporo ciekawych okazji cenowych m.in jeśli chodzi o wanny, kabiny prysznicowe czy wysokiej klasy płytki ceramiczne np. marki Tubądzin Grand, ale i wyposażenie Oltens na które głównie postawiliśmy bo wybraliśmy styl skandynawski

Re: Płytki ceramiczne do łazienki - jakie wybrać?

: 12 paź 2021, 10:14
autor: Łaska
AlicjaDeś pisze: 12 paź 2021, 10:11 Też osobiście uważam, że akurat jeśli chodzi o dobrej jakości wyposażenie łazienkowego to można znaleźć u nich naprawdę sporo ciekawych okazji cenowych m.in jeśli chodzi o wanny, kabiny prysznicowe czy wysokiej klasy płytki ceramiczne np. marki Tubądzin Grand, ale i wyposażenie Oltens na które głównie postawiliśmy bo wybraliśmy styl skandynawski
Dzięki za wskazówki! Na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze trochę temat się będzie rozwijał.

Re: Płytki ceramiczne do łazienki - jakie wybrać?

: 25 paź 2021, 8:19
autor: Narteś
Ja uwielbiam płytki imitujące kamień i na takie też się zdecydowaliśmy w naszej łazience wybierając je w LazienkaPlus, bo zdecydowaliśmy się na Tubądzin Grand Cave white STR https://www.lazienkaplus.pl/pl/plytki-c ... yl:kamien/ ogólnie sam sklep bardzo dobry. Szeroki wybór, konkretna obsługa, no i jedne z najlepszych cen rynkowych kompletując sobie całe wyposażenie.