Strona 1 z 1

Skąd drzwi zewnętrzne

: 05 wrz 2021, 8:16
autor: Józef
Powiedzcie mi, czy swoje drzwi wejściowe Żory kupowaliście w specjalnym salonie z takimi wyrobami, czy jednak postawiliście na sprawdzonego producenta? Ja biorę pod uwagę wyłącznie zakład stolarski, bo wiem, jak dobrej jakości mogę się spodziewać. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

: 08 wrz 2021, 12:17
autor: krótka
Zamówienie takich drzwi okazało się znakomitym wyborem. Dostarczyli je https://www.nowbud-klimczyk.com.pl/oferta których z resztą polecił mi znajomy. To, co odegrało tu najważniejszą rolę to przede wszystkim jakość, robi to wrażenie! Koniecznie rozejrzyj się bo warto się skupić.

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

: 12 wrz 2021, 4:28
autor: all
Aby nadać budynkowi nowoczesny charakter, warto postawić na duże skrzydła, najlepiej z dodatkowymi naświetlami i doświetlami. Takie skrzydła o ponadstandardowej wysokości i szerokości są bardzo komfortowe w użytkowaniu oraz stanowią reprezentacyjny element elewacji . Bardzo efektowne drzwi aluminiowe w systemach Schuco o wysokości skrzydła sięgającej nawet 3 m znajdziecie w firmie AL-TECH z Mnikowa pod Krakowem. Są godni polecenia, bo mają szeroką ofertę wzorów, kolorów oraz akcesoriów dodatkowych, również inteligentnych elementów, jak wbudowany panel dotykowy do wprowadzania kodów czy moduł pozwalający na otwieranie i zamykanie za pomocą smartfonu: https://altech-aluminium.pl/produkty/dr ... d-up-75-2/

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

: 17 wrz 2021, 17:56
autor: MikołajPL
Ja zamówiłem niedawno drzwi wejściowe: https://olb24.pl/pl/p/Thermo65-wzor-015 ... wa-RC2/132. Model ten charakteryzuje się klasą przeciwwłamaniową RC2, wysokimi właściwościami izolacyjnymi oraz ciekawym designem. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolony. Myślę, że Tobie również mogą się spodobać.

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

: 23 wrz 2021, 21:55
autor: demiś9494
Na pewno na cenę i to czy są antywłamaniowe, bo przecież o to chodzi w drzwiach, a to czy dobrze wygłuszają jest sprawą drugorzędną. Drzwi to zakup na lata i nikt o zdrowych zmysłach nie wymienia ich co kilka lat, dlatego warto kupić na prawdę solidne drzwi, z których będziemy zadowoleni. Zerknijcie sobie na tą ofertę https://www.framex.pl/kategorie-produkt ... ewnetrzne/ . Wielu moich znajomych ma drzwi właśnie od nich i nie narzekają. Też chętnie wybiorę, bo oferta jest imponująca. Sprawdzajcie!

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

: 07 sty 2022, 13:42
autor: Joanna
Sprawdź sobie ofertę firmy KMT. My w tamtym roku wymienialiśmy drzwi i właśnie wybór padł na ich drzwi stalowe, a dokładnie model Passive 75. Najważniejsze było dla nas by drzwi miały bardzo dobrą izolacyjność cieplną, a w tym modelu wynosi o na 0,57 0 czyli są to naprawdę bardzo ciepłe drzwi. Dodatkowy plus, to za takie ciepłe drzwi można starać się o dotację z programu Czyste Powietrze - nawet 60 % ceny. No i co dla mnie ważne, drzwi są naprawdę solidnie i starannie wykonane, bardzo dobrze się prezentują i stanowią piękną wizytówkę domu.

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

: 28 lip 2022, 12:47
autor: Piotr
drzwi zewnętrzne możemy zakupić w sklepie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek pianek gipsów betonów klei silikonowych kosiarek artykułów BHP środków HG garnków patelni kubków filiżanek talerzy kompresorów gwoździ śrub śrubek zapraw suchych pędzli uszczelek kołków gładzi gipsowych dodatków do aranżacji wnętrz impregnatów do drewna i metalu i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl