Strona 1 z 1

Płaskie czy wysokie

: 12 lip 2019, 19:13
autor: Żona
Witam,
w jakich wolicie chodzić butach, płaskich czy wysokich? Ja pomimo tego, że nie jestem wysokiego wzrostu, wolę jednak płaskie buty. Bardzo lubię chodzić na przykład w balerinkach ;) Ostatnio udało mi się takie zamówić na stronie https://butymodne.pl/balerinki-damskie-c27000.html za całkiem niewygórowane pieniądze. Polecam się tam rozejrzeć ;)

Re: Płaskie czy wysokie

: 15 lip 2019, 17:55
autor: alizacy
Wolę niskie buty. Czasami mi się zdarzy założyć coś wysokiego ale dla moich stóp to raczej jest męczarnia. Jeśli coś potrzebuje to wchodzę na https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html i zamawiam to co mi się podoba.

Re: Płaskie czy wysokie

: 20 sie 2019, 18:20
autor: piasia
Długo musiałam chodzić w szpilkach z racji wykonywanej pracy, w biurze tego wymagali. Ale nogi mi szybko zaczęły odmawiać posłuszeństwa, zaczęły kostki puchnąć i pojawiały się pajączki. Teraz noszę raczej płaskie buty a żeby nowe zmiany mi się nie pojawiały to noszę rajstopy uciskowe profilaktycznie. W biurze muszę je mieć także zamiast zwykłych kupuję sobie takie specjalne na https://venoflex.pl/. Można łatwo dobrać rozmiar, są różne kolory i na konkretne pory roku produkty.