Strona 1 z 1

Porządna stolarka drewniana do domu - Poznań

: 03 sie 2021, 15:10
autor: Hygieł
Witam
Potrzebuję znaleźć konkretnego salonu w którym będziemy mogli znaleźć dobrej jakości stolarkę okienną oraz drzwi do naszego domu. Oczywiście chodzi o miejsca warte odwiedzenia w Poznaniu, gdzie będę miał dostęp do najlepszych producentów i też specjalistów od montażu.

Re: Porządna stolarka drewniana do domu - Poznań

: 06 sie 2021, 11:15
autor: Gaceś
Szukając przede wszystkim stylowej, dobrze wykonanej i funkcjonalnej stolarki okiennej to jak najbardziej tutaj mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania u których jednak będziecie mogli znaleźć szeroki wybór. Dobre ceny i jednocześnie przy tym licząc na fachowe podejście obsługi od doradztwa, aż po przeprowadzenie montażu.

Re: Porządna stolarka drewniana do domu - Poznań

: 09 sie 2021, 14:37
autor: KamilReś
W mojej opinii akurat szukając przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej stolarki okiennej do swojego domu to na pewno warto tutaj wymienić w przypadku Poznania firmę Domega w której będziecie mogli liczyć na bardzo dobre ceny, profesjonalizm obsługi i jednocześnie terminowo przeprowadzone realizacje zakupu i montażu. Dla mnie konkretny wybór i co również ważne obsługa, która naprawdę potrafi realnie pomóc.

Re: Porządna stolarka drewniana do domu - Poznań

: 11 sie 2021, 14:02
autor: Hygieł
KamilReś pisze: 09 sie 2021, 14:37 W mojej opinii akurat szukając przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej stolarki okiennej do swojego domu to na pewno warto tutaj wymienić w przypadku Poznania firmę Domega w której będziecie mogli liczyć na bardzo dobre ceny, profesjonalizm obsługi i jednocześnie terminowo przeprowadzone realizacje zakupu i montażu. Dla mnie konkretny wybór i co również ważne obsługa, która naprawdę potrafi realnie pomóc.
O proszę, super dzięki wielkie za informacje :) To czas najwyższy sprawdzić w takim razie co i jak.

Re: Porządna stolarka drewniana do domu - Poznań

: 29 sie 2021, 18:23
autor: Sowoś
Też uważam, że to akurat dobry wybór ponieważ mają doswiadczoną obsługą, są na rynku od dekad więc też nie tylko mają dobrze zestawioną ofertę ale również bardzo dobre warunki cenowe i jednocześnie z terminowo przeprowadzonymi realizacjami oraz wykonaniem montażu. Dobrze, że to właśnie oni zajmowali się nasza stolarką od początku do końca.

Re: Porządna stolarka drewniana do domu - Poznań

: 13 wrz 2021, 10:56
autor: Bidoń
Sowoś pisze: 29 sie 2021, 18:23 Też uważam, że to akurat dobry wybór ponieważ mają doswiadczoną obsługą, są na rynku od dekad więc też nie tylko mają dobrze zestawioną ofertę ale również bardzo dobre warunki cenowe i jednocześnie z terminowo przeprowadzonymi realizacjami oraz wykonaniem montażu. Dobrze, że to właśnie oni zajmowali się nasza stolarką od początku do końca.
No i super, mam nadzieję w takim razie że poszukiwania będą udane i daj znać jak się sprawdzili i czy z tego wyboru akurat jesteście w pełni zadowoleni :)

Re: Porządna stolarka drewniana do domu - Poznań

: 28 paź 2021, 11:38
autor: ŁukaszMik
Również zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Domega u których udało nam się znaleźć bez problemów okna PCV, ale również piękne drzwi zewnętrzne Parmax. To co ich wyróżnia to zdecydowanie rzeczowe podejście do klienta, konkurencyjne ceny i ekipę montażową która zajmuje się ich montażem.