Strona 1 z 1

Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 15 lip 2021, 14:42
autor: Nira67
Hej! Macie jakieś propozycje, jak wyposażyć pokój dziecka, żeby niczego w nim nie brakowało? Planuję kupić meble do pokoju dziecięcego przez internet i potrzebuję waszej rady, żeby o niczym nie zapomnieć. Podzielcie się swoimi propozycjami, a ja sobie je przejrzę :)

Re: Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 20 lip 2021, 6:06
autor: xuńka
wybór wyposażenia to jedno ale trzeba też pomyśleć o tym jak w ogóle zaaranżować takie miejsce by było nie tylko przytulne ale i bezpieczne i funkcjonalne. jeśli szukasz pomysłów i inspiracji to warto zajrzeć na blog http://modny-pokojdziecka.pl/. ja znalazłam tu super porady w kwestii urządzania pokoju na poddaszu, skorzystałam i jestem zadowolona :)

Re: Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 16 sie 2021, 16:05
autor: żanetka
Moim zdaniem urządzenie pokoju dziecka to wbrew pozorom nie jest łatwe zadanie. Ja największy problem miałam z wyborem odpowiednich mebli do pokoju dziecka. Ostatecznie zdecydowałam się na jedne z tych, które znalazłam na stronie https://www.meblezbajki.pl/ . Udało mi się kupić je w promocyjnej cenie. Szczerze powiem, że prezentują się one rewelacyjnie a pokój w całości wygląda jak z katalogu. Córka nie chce z niego wychodzić.

Re: Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 10 wrz 2021, 18:21
autor: Sylwuś
Wszystko zależy od tego co chcesz kupić z mebli. Można kupić komody, szafy czy łóżka które są jedyne w swoim rodzaju i są nowoczesne. Dlatego kupiłam łóżko swojemu 8 letniemu synowi w sklepie https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe. Sami zobaczcie jak te łóżka wyglądają i są zrobione

Re: Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 12 wrz 2021, 9:39
autor: BernadettaŚ
Stworzenie kącika dla niemowlaka lub wymarzonego pokoju dla naszego dziecka dla większości rodziców stanowi niezwykle ważny moment. Wybieramy najpiękniejsze akcesoria do pokoiku dziecięcego, dobieramy wszelkie dodatki, staramy się w odpowiedni sposób zestawić ze sobą każdy kolor i dopasować najmniejszy nawet detal. Polecam zerknąć na stronę https://mamaija.pl/pokoik-dzieciecy.html

Re: Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 14 wrz 2021, 10:28
autor: Hubert78
Właśnie z żoną jesteśmy w trakcie przygotowywania pokoiku dla naszej małej księżniczki. Chcieliśmy, aby jej pokoik pył przytulny i funkcjonalny. Dla mnie jako mężczyzny najważniejszy był wybór łóżeczka, aby było wygodne i bezpieczne. Natomiast moja małżonka nie wyobrażała sobie pokoju córeczki bez wygodnego fotela w którym, na spokojnie będzie mogła ją nakarmić czy uspokoić. My wybraliśmy akurat fotel z tego sklepu: https://domyou.pl/205-fotele i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Oczywiści fotel ma swoje miejsce przy łóżeczku, aby w razie potrzeby można było czuwać przy dziecku w nocy i łatwy sposób wyjąć córeczkę do karmienia.

Re: Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 14 wrz 2021, 10:58
autor: Zosia_Kł
Pokój dziecka tutaj fajnie jest zrobiony: https://www.mirjan24.pl/content/485-pan ... nastolatki. Tak uniwersalnie, że pasuje dla młodszego dziecka i dla nastolatka. Mega opcja te panele tapicerowane na ścianach przy łóżku. Zabezpieczają ściany przed zabrudzeniami, a przy okazji dają dziecku miękkie oparcie jakby chciało sobie poczytać czy pograć w łóżku tuz przed snem.

Re: Jak wyposażyć pokój dziecka?

: 16 wrz 2021, 22:51
autor: Maryśka
Jeśli posiadasz dziecko i chcesz zrobić pokój dziecku to pamiętaj również o meblach. W każdym pokoju dziecięcym czy młodzieżowym musi być łóżko i to najlepiej żeby było bardzo wygodne. Ja kupiłem swojej córce łózko tu https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe