Strona 1 z 1

Świeże powietrze w domu

: 01 lip 2021, 12:56
autor: Rajna
Hej kochani. Wiecie, jak zapewnić sobie regularne dostawy świeżego powietrza do domu? Ja uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest rekuperator ciepła Łódź, który wymienia zużyte powietrze na świeże z zewnątrz. Bylibyście zainteresowani czymś takim?

Re: Świeże powietrze w domu

: 06 sie 2021, 12:50
autor: Łito
Też wiele aspektów trzeba brać pod uwagę. Rekuperator jest jednym z nich. Warto zastosować farbę Magnat Ceramic Care z formułą antyformaldehyd. Dzieki tej farbie poprawia się jakość powietrza, usuwany jest szkodliwy dla zdrowia formaldehyd, który jest zawarty między innymi w meblach czy materiałach budowlanych

Re: Świeże powietrze w domu

: 11 sie 2021, 0:45
autor: Hubert78
Witam,co sądzici eo oczyszczaniu powietrza ? Teraz sezon,w ktorym wszystko pyli,dlatego wazne jest dla mnie to,by oczyszczac powietrze w domu. https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/coway/ Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie, będę wdzięczna,pozdrawiam serdecznie.

Re: Świeże powietrze w domu

: 01 paź 2021, 14:23
autor: MarcinAnk
Witam, bardzo ważna jest jakość powietrza w pomieszczeniu w którym spędzamy dużo czasu. O dobrą jakość powietrza można zadbać kupując filtry wolf cwl 300 excellent. Te filtry szczególnie polecane w okresie jesień-zima, a także alergikom w okresie aktywności alergenów.

Re: Świeże powietrze w domu

: 24 kwie 2022, 11:21
autor: utermuter
A my poszliśmy w kierunku oczyszczaczy powietrza. Zamówione z oferty AirClinic , polskie odświeżacze pozwalają na wprowadzanie powiewu świeżości do pomieszczeń. To niezmiernie interesujący dodatek, który pojawia się coraz częściej w polskich domach. Warunki w pomieszczeniu stają się przez to dużo bardziej przyjemne i przyjazne. Taki sprzęt nie zmusza nas do ciągłego otwierania okien w celu wywietrzenia - a jak wiadomo, jest to głupi pomysł w takie pory roku, jak chociażby zima.