Strona 1 z 1

Ubezpieczenie domu w budowie

: 30 cze 2021, 12:33
autor: Adrianaś
Witam,
W domu na skutek szkód wyrządzonych przez kuny został zniszczone ocieplenie, folia izolacyjna , wata mineralna Proszę o informację czy ktoś miał podobny problem i czy udało się uzyskać odszkodowanie ? Może ktoś również miał taką sytuacje oraz doradzicie jak się przed nią ochronić?

Re: Ubezpieczenie domu w budowie

: 01 lip 2021, 20:20
autor: Pawełł
Adom był już ubezpieczony? My kończymy budowę, ale ejszcze jest nieubezpieczona. Dopiero będziemy zasięgać porady jaką polisę wybrać w wybranej firmie https://hurtowniapolis.pl/ubezpieczenia ... ieszkania/. Kupujemy u nich ubezpieczenie na życie. Nie myśleliśmy nawet żeby przed zakończeniem budowy się ubezpieczać.

Re: Ubezpieczenie domu w budowie

: 28 wrz 2021, 10:57
autor: ość
Zobaczcie sobie stronę https://superpolisa.pl/partner/ubezpieczenia-pocztowe/ bo są tutaj różne ubezpieczenia i różne warianty. Ja to ogólnie mam hopla na punkcie bezpieczeństwa i ubezpieczam wszystko. I dom i rodzinę i samochód i nie oszczędzam na tym. Wolę mieć spokojną głowę.

Re: Ubezpieczenie domu w budowie

: 30 wrz 2021, 23:18
autor: mycha
Sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat ubezpieczenia mieszkania i domu na pewno znajdziecie tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... domu,10,pl . Jest tam nie tylko sporo cennych i praktycznych porad i wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne. Poza tym znajdziecie tam również ciekawe oferty.

Re: Ubezpieczenie domu w budowie

: 05 paź 2021, 10:59
autor: Jurika
Jestem klientką Banku PKO BP , dostaję ich oferty, jak tylko pojawia się coś ciekawego, stąd właśnie wiem, że mają propozycję ubezpieczenia dla klientów PKO Leasing SA https://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczen ... ko-leasing Dzięki temu ubezpieczeniu można zabezpieczyć mienie na wypadek jego utraty, uszkodzenia i zniszczenia na skutek wystąpienia zdarzenia objętego ochroną ubezpieczeniową. Uważam, że to bardzo dobra oferta, i część z nas z pewnością chętnie się z uwagą nad nią pochyli.

Re: Ubezpieczenie domu w budowie

: 19 paź 2021, 12:48
autor: MelGibśon
Sporo jest towarzystw i agencji oferujących taki rodzaj ubezpieczeń. Warto samemu poszukać, podzwonić i ogarnąć jak najlepszą ofertę dla siebie. Dam Ci po prostu link do strony z ogromną bazą ubezpieczycieli z całej Polski: https://www.biznes-katalog.pl/firmy/pol ... szka%C5%84 Dam sobie uciąć rękę, że na pewno znajdzie się taki, co spokojnie ubezpieczy Ci dom w budowie.