Strona 1 z 1

Spawanie stali nierdzewnej, gdzie najlepiej?

: 30 cze 2021, 12:08
autor: Joanna Kończalska
Jeśli szukacie firmy, która zajmie się spawaniem stali nierdzewnej, aluminium? Największa firma oferująca produkty hutnicze to Nova Trading. Posiada dużą powierzchnię magazynową, zapewnia terminowe dostawy i wyjątkowe ceny. Ponad to oferuje usługi z akresu cięcia laserowego.

Re: Spawanie stali nierdzewnej, gdzie najlepiej?

: 07 paź 2021, 12:59
autor: Gwidoń
W Tychach jest bardzo dobra firma, która się tym zajmuje. Dodatkowo produkuje ogrodzenia. Fachowcy tam są ze spawarką rekach urodzeni. Często korzystam z ich usług i nigdy nie było kaszanki. Firma nazywa sięJ.H. ŚLUSARSTWO JERZY HABERLA https://www.stal-art.pl/kontakt Serio, zobacz ich ofertę, bo zrobią Ci raz, a dobrze i oszczędzą stresu.

Re: Spawanie stali nierdzewnej, gdzie najlepiej?

: 11 paź 2021, 13:10
autor: Sławomir
Jeżeli szukacie specjalistów związanych ze spawaniem, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://techspaw.com.pl/uslugi/kursy/ , ponieważ sam wielokrotnie korzystałem z ich oferty. Wszelkie informacje o ich usługach oraz kontakt znajdziecie na stronie głównej.

Re: Spawanie stali nierdzewnej, gdzie najlepiej?

: 13 paź 2021, 20:32
autor: Urtaćko
Spawać stal nierdzewną to możesz sam tak naprawdę. To nie jest trudne. Musisz zaopatrzyć się w dobry sprzęt tylko. Mnie nauczył dziadek spawać kupę lat teamu i dziś nie muszę nikogo o to prosić i wiem, że nikt nie zawali roboty. Dam Ci link do sklepu z branży spawalniczej. Nazywa się Spawaj.eu https://spawaj.eu/spawarki Świetny sklep, mają wszystko, czego dusza zapragnie, w dobrych cenach i solidnych marek. Polecam, bo sam w nim kupuję przez internet.