Strona 1 z 1

Drzwi zewnętrzne do domu

: 30 cze 2021, 11:58
autor: Olek Łącki
Ostatnio musiałem zmierzyć się z tematem szukania drzwi zewnętrznych w domu. W supermarketach nie końca mi odpowiadały. Wyglądają wszystkie bardzo podobnie. Zdecydowałem się na firmę http://veyna.pl . Bardzo duży wybór, elementy nowoczesne jak i klasyczne. Wysoka jakość wykonania-polecam :)

Re: Drzwi zewnętrzne do domu

: 08 lip 2021, 1:46
autor: dannika
U nas super się sprawdzają drzwi zewnętrzne kupione w firmie Hoton Design z Bydgoszczy https://www.hoton.pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne Kupicie u nich dobrej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, w tym również drzwi nietypowe. Mają duży wybór, rzeczy od dobrych producentów a do tego z cenami nie przesadzają.

Re: Drzwi zewnętrzne do domu

: 12 lip 2021, 13:14
autor: Eva890ń
Jeżeli ktoś z was szuka godnej zaufania firmy, która dostarczy nam okna, drzwi oraz bramy to polecam zapoznać się z oferta tej firmy ABC Stalrem https://abcstalrem.pl/#closepopup . Firma oferuję na prawdę szeroki sortyment w dobrych cenach. Ostatnio zamawialam od nich drzwi a raczej drzwi z ponadczasową gerdą.

Re: Drzwi zewnętrzne do domu

: 23 lip 2021, 15:59
autor: ginamó
A czy jest Ci znana oferta http://www.kolor-drzwi.pl/oferta/ ? Stamtąd zamawiałem zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Wszystkie charakteryzuje konkretna i mocno nietuzinkowa jakość. Długo rozglądałem się za czymś takim, ale się udało! Wygląda to obłędnie.

Re: Drzwi zewnętrzne do domu

: 24 lip 2021, 20:57
autor: pitaja
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://oknarado.pl/drzwi-zewnetrzne/

Re: Drzwi zewnętrzne do domu

: 27 lip 2021, 16:43
autor: Robert Jański
Drzwi zewnętrzne polecam zamówić tam gdzie ja brałem https://vrata.pl/drzwi-piotrkow-trybunalski/. Robią drzwi na zamówienie i z usługa montażu. Mają różne rodzaje drzwi ze względu na sposób ich otwierania, to przesuwne, obrotowe, rozwierane, składane i wahadłowe. Warto sprawdzić, może znajdziesz idealny model dla twojego domu. Ceny maja super.

Re: Drzwi zewnętrzne do domu

: 05 sie 2021, 14:45
autor: kolęta
Ja mogę polecić firmę Kapica z Grodziska pod Opolem. Produkują bardzo dobrej jakości drzwi aluminiowe w nowoczesnych systemach Schuco. Oprócz bogatych możliwości indywidualnego projektowania rozwiązania te oferują także inteligentne opcje dostępu np. na smartfon czy wielofunkcyjny panel dotykowy, który można połączyć z systemem inteligentnego domu: www.kapica.pl