Strona 1 z 1

Płytki do łazienki

: 04 lip 2019, 12:23
autor: domek1
Szukasz płytek do łazienki? Ostatnio patrzyłam na ceramiczne w harimex w Gdyni, bo ceramiczne i ekskluzywne, by się sprawdziły. W różnych kolorach można je wybierać. Macie jakieś upatrzone?

Re: Płytki do łazienki

: 11 lip 2019, 10:56
autor: remik8
Jak remontuję swoje mieszkanie to zawsze patrzę na to, jakie aranżacje są dostępne w sieci. Można się na nich wzorować i zrobić swoje wymarzone mieszkanie. Płytki rzeczywiście tutaj https://www.harimex.pl/ znalazłam i nie było problemu z wybraniem, bo asortymentu jest mnóstwo.

Re: Płytki do łazienki

: 17 lip 2019, 11:32
autor: elfik12
Płytki i praktycznie wszystko co jest potrzebne do urządzenia łazienki znajdziecie w salonie https://lazienkimurlowscy.pl/ . Do tego można liczyć na fachowe doradztwo, wizualizację 3D gratis. Najlepiej wejdźcie na stronę i sami sprawdźcie ich szeroką i kompleksową ofertę.

Re: Płytki do łazienki

: 19 lip 2019, 12:03
autor: paskan
A czy używacie preparatow takich jak https://nano24.pl/nanostone/95-nanoston ... 46623.html czy nie bardzo? Z tego co czytam to sporo osób poleca głownie ze wzgledu na skutecznosc i ze wzgledu na to, ze cena idzie w parze z jakoscia. Z ciekawosci zamowilem i zobacze czy tak jest naprawde i jak cos to dam Wam znac:)

Re: Płytki do łazienki

: 22 lip 2019, 10:49
autor: Rozalka
Ogromny wybór płytek mają w sklepie Tanigres.pl. Zresztą popatrzcie https://tanigres.pl/ . Są płytki od producentów krajowych i zagranicznych, nowości i płytki z poprzednich kolekcji. Generalnie jest w czym wybierać. Na plus także ceny - zdecydowanie niższe niż w "normalnych" sklepach. Jeśli chodzi o glazurę czy terakotę do łazienki to ja jestem fanką klasyki - jasne wnętrza przemawiają do mnie najbardziej.

Re: Płytki do łazienki

: 23 lip 2019, 14:04
autor: Zośkaka
Jeśli płytki do łazienki, to tylko solidne i włoskie!
Są nie tylko dobrze wykonane, ale przede wszystkim piękne, o czym można się przekonać na https://forwoman.pl/lazienki-nadal-wier ... -kafelkom/ Tam dokładniej o nich piszą.

Re: Płytki do łazienki

: 01 sie 2019, 14:53
autor: paskan
A co sądzicie o płytkach ceramicznych? Przeglądam teraz ofertę https://wyposazenielazienek.pl/produkty ... lazienkowe i zastanawiam się nad zamówieniem jakichś fajnych. Problem w tym, że ja o aranżacjach wiem tyle co nic dlatego chciałbym się Was poradzić o zdanie. Co jest najmodniejsze w tym sezonie i będzie modne w następnych?

Re: Płytki do łazienki

: 22 paź 2019, 23:43
autor: Żona
Nam bardzo ładne płytki do łazienki udało się kupić w sklepie internetowym https://www.paste-group.pl/oferta/tonalite/. Wybór mają tam naprawdę niemały, a oferowane przez nich płytki są bardzo wysokiej jakości :) Więc jeśli macie wolną chwilę, to polecamy również i Wam się w tym sklepie rozejrzeć;)

Re: Płytki do łazienki

: 10 lis 2019, 12:14
autor: Jaceks
No to powinniście również zwrócić uwagę na ofertę https://cerdesign.pl/ gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji jeśli chodzi o wybór płytek do łazienki, ale również innych pomieszczeń. Warto zadbać o jakość oraz sprawdzić sobie dokładne opinie. Jeśli o mnie chodzi to ja zdecydowanie jestem za nimi i sami przekonacie się jak wiele świetnych możliwości mają w ofercie.