Strona 1 z 1

Firma

: 01 lip 2019, 17:00
autor: Domanaa
Chce otworzyć firmę w której tworzone będą nowoczesne meble do mieszkań.Trochę orientowałem się na rynku i już wiem, na czym sie skupić.Niestety wszystkich elementów mebli sam nie wypordukuje. Wstępnie znalazłem tutaj https://volpato.pl/ firmę, która w swojej ofercie takie dodatki do mebli ma. Sądzicie, ze do nowoczesnych mebli się sprawdzą?

Re: Firma

: 02 kwie 2020, 5:45
autor: miśka28
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej firmie. Lepiej zacząć współpracę ze sprawdzonym producentem. Od elementów dobrej jakości przecież zależy twój sukces. Zapewne będą ci potrzebne stelaże oraz podstawy metalowe, sprężyny faliste i na sam koniec elementy dekoracyjne. Wszystkie te produkty znajdziesz w Prosper Metal. To sprawdzony producent, który wykona elementy na zamówienie według rysunków technicznych.

Re: Firma

: 19 kwie 2020, 22:47
autor: Balerina
Dobrze jest pracować we własnej firmie i to jest świetny pomysł aby coś swojego otworzyć .Ale musimy pamiętać iz istotne jest aby mieć swojego prawnika , który poprowadzi nasze sprawy firmowe,podatkowe. Bardzo dobrzy sa prawnicy z Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Sama czesto korzystam z ich pomocy przy ważniejszych sprawach prowadzonych w mojej firmie.