Strona 1 z 1

reklama dla firmy

: 30 maja 2021, 13:42
autor: gość
Oczywiscie że warto pomysleć nad taką promocją,bo nie ma nic lepszego niż urodziwe hostessy zapraszające klientów do degustacji danych produktów,w marketach robią furorę! Polscy klienci i chyba nie tylko lubią "darmowe poczęstunki"...
Ze swej mogę jeszcze podpowiedzieć że warto oznaczyć takie stoisko,polecam odwiedzić stronę https://www.retio.pl/

Re: reklama dla firmy

: 30 maja 2021, 14:28
autor: groszek
Świetną formą reklamowania się jest bez wątpienia marketing szeptany. Wykonuje go dla mnie agencja http://influeme.com/ z której to działań jestem bardzo zadowolona. Podchodzą do każdego klienta indywidualnie, zapoznają się z działalnością i przygotowują na podstawie tego kampanię marketingową.

Re: reklama dla firmy

: 28 lip 2021, 18:56
autor: Antoń
A dbacie również o email marketing w swojej firmie? Jeżeli nie do końca, ponieważ nie wiecie jak do tego podejść to może warto skorzystać z pomocy specjalistów jak DigitalHill https://digitalhill.pl/uslugi/email-marketing/ którzy realizują takie kampanie na co dzień i naprawdę przynosi to zamierzone efekty. Myślę, że warto dywersyfikować działania reklamowe bo to na pewno pozwoli docierać do szerszego grona potencjalnie zainteresowanych osób.

Re: reklama dla firmy

: 30 lip 2021, 1:14
autor: mayczak
No i na co się zdecydować, ja to już różnych rzeczy próbowałam. Chyba najlepszy odzew był z reklamy w internecie i to na tej będę raczej się skupiać. Poza tym fajną opcją są na pewno też flagi reklamowe flagi reklamowe producent i pewnie nie do każdej firmy, ale do tych działających typowo lokalnie to na pewno. Jest to jednorazowy wydatek, a macie flagę, którą widać już z daleka na zawsze. Znacznie to poprawi waszą widoczność, a także i poprawi renomę firmy.

Re: reklama dla firmy

: 01 sie 2021, 13:10
autor: SławkaRz
Poco prowadzimy działania marketingowe ? - a no po to by mieć więcej klientów i osiągnąć lepszy wynik finansowy. Często jednak nasi konkurenci wpadają na ten sam pomysł i nasze działania skupiają się na konkurencji cenowej. Moim zdanie to błąd - często te działania szkodzą obydwu stronom.Warto zastanowić się nad konkurencją pozacenową - https://commplace.pl/blog/konkurencja-p ... -praktyce/ . Zastanówcie się nad tym , jest na prawdę wiele innych sposobów aby walkę o klienta wygrać.

Re: reklama dla firmy

: 07 sie 2021, 1:39
autor: alizacy
Zgadzam się z tym jak najbardziej, bardzo dobrze powiedziane. I istnieją działania , które możemy samodzielnie wykonać jeśli chodzi o promocję swojej strony. Na przykład taki audyt seo, tutaj https://reporterzy.info/3924,jak-zrobic ... amemu.html jest opisane jak należy go przeprowadzić

Re: reklama dla firmy

: 06 wrz 2021, 10:01
autor: krzyśu
Reklama dla firmy to obecnie już wręcz obowiązek. Trudno wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę bez reklamy. Nasza konkurencja z pewnością zaraz to wykorzysta. Ja nie mając pojęcia w wszelkich działaniach związanych z reklamą więc zaczęłam przeglądać internet za jakimś fachowcem. Tutaj https://piotrpolok.pl/referencje/ znalazłem specjalistę, na którego usługi się zdecydowałem.

Re: reklama dla firmy

: 07 wrz 2021, 23:10
autor: Hubert78
Witam, zależy mi na rozbudowie firmy i nawiązaniu współpracy z innymi firmami. Od niedawna działam w transporcie. Kolega doradził mi bazy firm, jednak nie wiem jak sprawdza się to w praktyce https://www.infobrokering.com.pl/baza-f ... sportowych
Jak sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie.

Re: reklama dla firmy

: 23 wrz 2021, 21:29
autor: basika
Co sądzicie na temat odzieży z firmowym logo? Wasi pracownicy taką noszą? Dzisiaj trafiłam na GQB i zastanawiam się nad zamówieniem zestawów odzieży dla naszych pracowników. Wydaje mi się, że odzież z logo będą profesjonalnie wyglądać i klienci zwrócą na nas uwagę!

Re: reklama dla firmy

: 24 wrz 2021, 8:32
autor: karol33332wąą
Moim zdaniem zawsze warto mieć bardzo dobrą reklamę. Każdy kto ma bardzo dobrą reklamę to na pewno bardzo dobrze. Sam mam firmę i naprawdę mam bardzo dobrą reklamę od bardzo dawna.
___________________________________________________________
maść na łuszczycę

Re: reklama dla firmy

: 20 paź 2021, 11:30
autor: zenon.nowak456
Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://metalizacja24.pl/blog/

Re: reklama dla firmy

: 23 paź 2021, 14:48
autor: tośka
Bardzo ciekawą opcją jest również stworzenie katalogu, w którym będziecie mogli zamieścić całą ofertę waszej firmy. Moim zdaniem jest to lepsza alternatywa niż przeglądanie strony w sieci. Jak najbardziej warto zajrzeć do https://instore.com.pl/biznes-finanse/k ... m-sklepie/ również dowiecie się z jaką firmą najlepiej skontaktować się w tym celu

Re: reklama dla firmy

: 04 lis 2021, 19:09
autor: Hubert78
Witam, co sądzicie o tym, aby zainwestować we współpracę z innymi biznesami w tej samej branży? Czy uważacie, że warto ze sobą współpracować? Chętnie dowiem się na ten temat więcej https://www.infobrokering.com.pl To dobry sposób na nawiązywanie współprac w dobie pandemii.
Z chęcią poznam wasze opinie, ponieważ ze względu na trudny czas dla biznesów, zależy mi na czasie.
Z góry dziękuję za wszystkie opinie i porady.
Pozdrawiam serdecznie. :lol :lol: