Strona 1 z 1

reklama dla firmy

: 30 maja 2021, 13:41
autor: gość
Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.

Re: reklama dla firmy

: 30 maja 2021, 14:03
autor: groszek
W kwestii reklamy zaufałam ludziom z https://influeme.com.pl/ . Żeby dotrzeć do klientów to trzeba próbować różnych ścieżek, a teraz przez internet zdecydowanie jest to najlepiej zrobić. No i lepiej samemu tutaj nie działać tylko właśnie zaufać komuś kto ma tutaj swoje doświadczenie i kilka kampanii na koncie przeprowadzonych.

Re: reklama dla firmy

: 23 cze 2021, 16:31
autor: osąks
Jeżeli chodzi o prezenty czy reklamę dla firmy to polecam Ci długopisy reklamowe https://dlugopisy24.pl - tu masz sklep z fajnymi, które mogę Ci polecić. Zrób próbne zamówienie, przetestuj i jak się spodoba to polecam. Gadżety marketingowe to polecam Ci serio :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Re: reklama dla firmy

: 24 cze 2021, 11:03
autor: Sławomir
Chciałbym Wam polecić stronę https://rudaslaska.com.pl/is,jak-dotrze ... 59755.html , na której znajdziecie interesujący artykuł dotyczący reklamy produkty przy pomocy influencerów. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?