Strona 1 z 1

zmywarka

: 24 cze 2019, 22:28
autor: petrova
na co zwrócić uwagę kupując zmywarkę? Jakie parametry warto mieć? Najbardziej spodobał mi się model electroluxa z tym systemem quick select, można szybko ustawić czas w jakim chcemy żeby zmywarka zrobiła nam mycie, ustawiam godzinę i ma być godzina i program ma być tak ustawiony by jak najlepiej naczynia umyć.

Re: zmywarka

: 28 cze 2019, 22:26
autor: Buenos
hey a co może mi ktoś powiedziec o płytach indukcyjnych Electroluxa dokładnie 800 FLEX FlexiBRidge sprawdza się u was ?

Re: zmywarka

: 02 lip 2019, 19:53
autor: bluberka
ja mam w domu prawie 5 letnią zmywarkę electrolux, działa jak nowa, przez ten okres zero problemów. Dobrze domywa, szybko i jest energooszczędna.Jak myślisz o zmywarce to będzie dobry wybór, ciekawie się ta funkcja quick select zapowiada, w sumie ma sie większy wpływ na pracę zmywarki, bo samemu się dokładnie czas ustawia.

Re: zmywarka

: 17 paź 2019, 23:20
autor: Żona
Kiedy już zdecydujecie się na zakup profesjonalnej zmywarki do Waszego mieszkania, pamiętajcie, że trzeba dbać o taki sprzęt - jeśli chcecie, aby posłużył Wam jak najdłużej. Na stronie https://www.restartagd.pl/jak-dbac-o-zmywarke/ znajdziecie trochę związanych z tym wskazówek, polecam się zapoznać ;)

Re: zmywarka

: 28 paź 2019, 11:12
autor: Sylwia12345
U mnie w domu zamontowaliśmy Bosh zmywarka 45 cm - jestem z niej bardzo zadowolona , jest bardzo wydajna i dość cicha w czasie pracy :) mieści wiele kompletów naczyń :)

Re: zmywarka

: 25 paź 2020, 15:36
autor: malkolm
szkoda że teraz tak szybko sie psują :/

Re: zmywarka

: 14 paź 2021, 19:35
autor: Magdalena
korzystam ze zmywarki electrolux z systemem Quick Select, spisuje się znakomicie, raz tylko miałam z nią mały problem, ale błyskawicznie pomogła mi ta firma https://usterka.pl/serwis-agd/wroclaw/naprawa-zmywarek poleciły mi ją koleżanki w pracy, no i rzeczywiście ogromny profesjonalizm, plus za możliwość płatności kartą

Re: zmywarka

: 19 gru 2021, 17:19
autor: roa
No to jest ważne, ale my najpierw patrzyliśmy na parametry techniczne, bo jednak nowa zmywarka miała być energooszczędna, niezbyt głośna, nie pobierać ogromnej ilości wody i ogólnie być w dobrej klasie efektywności. Nasz wybór opieraliśmy o listę przygotowaną przez Fundację na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w ramach projektu HACKS (Heating And Cooling Know-how and Solutions - Ogrzewanie i chłodzenie – wiedza i rozwiązania): http://topten.info.pl/private/products/dishwashers Ona jest genialna, jest tam wiele naprawdę dobrych zmywarek wielu producentów wraz z ich parametrami technicznymi i cenami. Na podstawie tych wytycznych można sobie filtrować wartości, na których najbardziej nam zależy i na tej podstawie kupić najlepsza dla nas zmywarkę. Strona jest świetna, takich list produktów mają wiele.