zmywarka

Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

zmywarka

Post autor: petrova »

na co zwrócić uwagę kupując zmywarkę? Jakie parametry warto mieć? Najbardziej spodobał mi się model electroluxa z tym systemem quick select, można szybko ustawić czas w jakim chcemy żeby zmywarka zrobiła nam mycie, ustawiam godzinę i ma być godzina i program ma być tak ustawiony by jak najlepiej naczynia umyć.
Awatar użytkownika
Buenos
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:59

Re: zmywarka

Post autor: Buenos »

hey a co może mi ktoś powiedziec o płytach indukcyjnych Electroluxa dokładnie 800 FLEX FlexiBRidge sprawdza się u was ?
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 18
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

Re: zmywarka

Post autor: bluberka »

ja mam w domu prawie 5 letnią zmywarkę electrolux, działa jak nowa, przez ten okres zero problemów. Dobrze domywa, szybko i jest energooszczędna.Jak myślisz o zmywarce to będzie dobry wybór, ciekawie się ta funkcja quick select zapowiada, w sumie ma sie większy wpływ na pracę zmywarki, bo samemu się dokładnie czas ustawia.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: zmywarka

Post autor: Żona »

Kiedy już zdecydujecie się na zakup profesjonalnej zmywarki do Waszego mieszkania, pamiętajcie, że trzeba dbać o taki sprzęt - jeśli chcecie, aby posłużył Wam jak najdłużej. Na stronie https://www.restartagd.pl/jak-dbac-o-zmywarke/ znajdziecie trochę związanych z tym wskazówek, polecam się zapoznać ;)
Awatar użytkownika
Sylwia12345
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:50

Re: zmywarka

Post autor: Sylwia12345 »

U mnie w domu zamontowaliśmy Bosh zmywarka 45 cm - jestem z niej bardzo zadowolona , jest bardzo wydajna i dość cicha w czasie pracy :) mieści wiele kompletów naczyń :)
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: zmywarka

Post autor: malkolm »

szkoda że teraz tak szybko sie psują :/
Magdalena

Re: zmywarka

Post autor: Magdalena »

korzystam ze zmywarki electrolux z systemem Quick Select, spisuje się znakomicie, raz tylko miałam z nią mały problem, ale błyskawicznie pomogła mi ta firma https://usterka.pl/serwis-agd/wroclaw/naprawa-zmywarek poleciły mi ją koleżanki w pracy, no i rzeczywiście ogromny profesjonalizm, plus za możliwość płatności kartą
roa

Re: zmywarka

Post autor: roa »

No to jest ważne, ale my najpierw patrzyliśmy na parametry techniczne, bo jednak nowa zmywarka miała być energooszczędna, niezbyt głośna, nie pobierać ogromnej ilości wody i ogólnie być w dobrej klasie efektywności. Nasz wybór opieraliśmy o listę przygotowaną przez Fundację na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w ramach projektu HACKS (Heating And Cooling Know-how and Solutions - Ogrzewanie i chłodzenie – wiedza i rozwiązania): http://topten.info.pl/private/products/dishwashers Ona jest genialna, jest tam wiele naprawdę dobrych zmywarek wielu producentów wraz z ich parametrami technicznymi i cenami. Na podstawie tych wytycznych można sobie filtrować wartości, na których najbardziej nam zależy i na tej podstawie kupić najlepsza dla nas zmywarkę. Strona jest świetna, takich list produktów mają wiele.
ODPOWIEDZ