Strona 1 z 1

Remont i projekt wnętrza

: 10 maja 2021, 8:00
autor: Mina
Cześć forumowicze. W końcu zdecydowałam się zrobić kompleksowy remont mieszkania, ale najważniejsze, czego mi wciąż brakuje to projekt wnętrza. Zastanawiałam się nawet, czy nie powinnam wybrać się do jakiegoś projektanta, który pomoże mi wszystko zaaranżować. Co o tym myślicie? Polecacie takie rozwiązanie?

Re: Remont i projekt wnętrza

: 18 maja 2021, 3:53
autor: Zajączek
Powiem wam tak, przed rozpoczęciem remontu warto pomyśleć o worku na gruz. Sam o tym prawie zapomniałem i żona chciała mnie udusić. Teraz zamawiam big bag na gruz i nie mam problemu z pozostałościami po remoncie. Też wam radzę od tego zacząć, bo później nie będzie na to czasu.

Re: Remont i projekt wnętrza

: 16 wrz 2021, 20:32
autor: kamówa
Remont i projekt najrozsądniej było powierzyć doświadczonej ekipie. Poprzednie wnętrze nie wyglądało zbyt estetycznie, nadszedł czas na zmiany! A przyszły one wraz z ofertą https://santiagodesign.pl/oferta/ . Salon został zaaranżowany w sposób bardzo gustowny, przez co wygląda idealnie - to dopiero jakość!

Re: Remont i projekt wnętrza

: 16 wrz 2021, 23:50
autor: krótka
Na pewno muszą zająć się tym fachowcy - w końcu efekt końcowy ma się faktycznie prezentować elegancko i nietuzinkowo. Dlatego skorzystanie z usług http://www.rembud-szczecin.pl/ w pełni mnie zachwyciło na tym polu. Zrealizowali niemożliwego, czyli z początkowo nudnego wnętrza zdziałali nie lada, eleganckie cuda - polecam skupić się na tym!

Re: Remont i projekt wnętrza

: 17 wrz 2021, 19:23
autor: kamówki
Nie ulega wątpliwości, iż zajmowanie się remontem na własną rękę nie ma żadnego sensu. Polecam w tym celu zgłosić się do fachowców. Pomocy na tym polu udzielili nam http://www.nice-house.eu/oferta , którzy wykonali kapitalną robotę. Wszystko zostało wykończone z najmniejszą precyzją, pięknie to wygląda!

Re: Remont i projekt wnętrza

: 20 wrz 2021, 9:55
autor: Roźł
Kompleksowe usługi remontowo-budowlane świadczy firma https://www.pwmarko.pl/uslugi/uslugi-remontowe. Polecam, są doświadczeni, terminowi, bardzo dobrze znają się na swojej pracy i do tego też posiadają niezbędne wyposażenie, więc po prostu wszystkie prace remontowe idą zgodnie z planem i nie ma niespodzianek

Re: Remont i projekt wnętrza

: 22 wrz 2021, 13:02
autor: łatkowskiadam
Jeśli chodzi o projekt i aranżacje przestrzeni w mieszkaniu po remoncie to zwróciłem się po pomoc do specjalistów z biura projektowego IDI Studio gdzie po pierwszym spotkaniu zdecydowałem się na współpracę. Zatrudniają kreatywnych i ambitnych projektantów dzięki czemu dostałem taki projekt o jaki prosiłem czyli odważny i funkcjonalny. Profesjonalne i rzetelne podejście, a wyniki mówią same za siebie.

Re: Remont i projekt wnętrza

: 01 paź 2021, 20:15
autor: puśka
Projekty są bardzo ważne i naprawdę mogą się bardzo różnić od siebie, dlatego wybór jest często bardzo trudny. Bardzo ładne projekty wnętrz są tutaj - https://loci.com.pl/portfolio_page/gaik-w-krakowie/ to projekt domu w gaiku, przepiękny i funkcjonalny, naprawdę 'ideał' wśród projektów ;)

Re: Remont i projekt wnętrza

: 13 paź 2021, 21:42
autor: Fuśka33
Cześć. Dobrze, że trafiłam na ten temat, bo akurat poszukuję firmy, która mogłaby dla mnie zaprojektować, jak i wykonać budowę nowego domu. Wiecie może do kogo mogłabym się zgłosić w tym zakresie? Dajcie mi znać, a będę bardzo wdzięczna, ponieważ samej ciężko mi coś wybrać.

Re: Remont i projekt wnętrza

: 20 paź 2021, 9:17
autor: Mrówczak
Niestety nikogo ci nie polecę, ponieważ sama poszukuję dokładnie takiej samej firmy. Myślę, że ciężko znaleźć sprawdzone miejsce, w którym mieliby duże doświadczenie jak i wiedzę w tym zakresie. Zgodzicie się ze mną? Mimo wszystko, liczę na to, że jednak ktoś się zgłosi z konkretnym namiarem.

Re: Remont i projekt wnętrza

: 25 paź 2021, 19:02
autor: fiś
Wiecie co, powiem wam, że ja korzystałam z bardzo profesjonalnej firmy podczas budowy swojego domu i mogę ją gorąco polecić. Mianowicie mówię o http://arkada-architektura.pl/pl/ z ich pomocą na pewno stworzycie przepiękne domy czy biurowce. Trzymam kciuki, żebyście wasz projekt mogli szybko zobaczyć na żywo :)