Strona 1 z 1

Ciecie stali i aluminium

: 02 maja 2021, 17:24
autor: Olek Łącki
Cięcie stali i aluminium? Zapraszamy do kontaktu z firmą Nova Trading :) Jest producentem stali nierdzewnej oraz aluminium. Wykonuje również usługi cięcia laserowego oraz obróbki cnc: frezowanie, polerowanie, szlifowanie. Polecam bardzo, zadzwoń i porozmawiaj z doradcą.

Re: Ciecie stali i aluminium

: 12 maja 2021, 10:30
autor: tórka
W zasadzie to ja wam powiem, że dla mnie nie ma to jak szukanie odpowiednich informacji, zanim się zacznie o czymś pisać, albo zanim się zacznie poszukiwać informacji. I takie https://awesometn.com/ciecie-laserem-ja ... -praktyce/ strony ku temu służą. Sporo można się dowiedzieć, ja wam o tym mówię szczerze.

Re: Ciecie stali i aluminium

: 31 maja 2021, 12:44
autor: dórlo
Ja jak mam różnego rodzaju obórki do przygotowania to wole wynająć profesionalną firmę która zrobi to za mnie niżeli robić coś czego nie umiem. Dlatego od kilku miesięcy współpracuje z tą firmą http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ która w swojej ofercie mam miedzy innymi wycinane laserowe

Re: Ciecie stali i aluminium

: 29 cze 2021, 21:57
autor: Olek Łącki
Korzystałam z firmy http://nova-trading.com wysoka jakość, wykfalifikowani pracownicy i najlepsi eksperci od stali. Firma wykonuje precyzyjne cięcia w stali i aluminium, posiada najnowsze lasery i wyjątkowo ogromny park maszyn. Wychodząc na przeciw sowim klientom oferuje bardzo korzystne ceny.