Strona 1 z 1

doradca restrukturyzacyjny

: 22 kwie 2021, 14:09
autor: Marceluś19
Cześć, spotkaliście się kiedyś z sytuacją w której firma traci płynność finansową na skutek zbyt dużego zadłużenia? Z tego co wiem to doradca restrukturyzacyjny pomaga w takich sytuacjach rozwiązać problem. Doradca restrukturyzacyjny świadczy profesjonalne usługi, zarówno na gruncie prawa restrukturyzacyjnego, jak i upadłościowego. Słyszeliście coś na temat takiego specjalisty?

Re: doradca restrukturyzacyjny

: 19 sie 2021, 12:03
autor: abbać
Firmy mają różne sposoby na ratowanie się, a co, jeśli my mamy długi i nie będziemy w stanie ich spłacać? A no to już zależy od sądu, ale często wystarczy po prostu ogłosić upadłość konsumencką. I też nie potrzebujemy prawnika. W sieci, a dokładniej tutaj http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ , mamy możliwość skorzystania z pomocy tematycznych porad. One nam pomogą i naprowadzą nas na stosowne działania.

Re: doradca restrukturyzacyjny

: 25 wrz 2021, 10:22
autor: praktyk8933
W przypadku restrukturyzacji lub innej formy zadłużenia, w odzyskaniu naszych należności, pomoże nam agencja https://prywatny-detektyw-katowice.pl/w ... -katowice/ - działają szybko i skutecznie. Metody windykacyjne jakie stosują, są sprawdzone i bezpieczne dla każdej ze stron, warto im zaufać. Agencja działa zarówno z firmami jak i osobami fizycznymi.