Strona 1 z 1

wypad w góry

: 21 kwie 2021, 12:26
autor: Miśka
Chciałam wybrać się w góry z koleżankami na jakiś przedłużony weekend. Myslałysmy o Beskidzie Zywieckim, gdyż te tereny sa jeszcze dla nas nieznane, polecacie? Czy może jakieś inne góry? Co wy lubicie robić, zwiedzać gdy macie trochę urlopu? Chętnie poznam wasze opinie na temat różnych fajnych miejscówek, na fajny wypad.

Re: wypad w góry

: 22 kwie 2021, 11:52
autor: Ułan
Proponuję Zakopane. Może dla niektórych oklepane, ale my je uwielbiamy. Wspaniały klimat, świetne restauracje i bary, piękne widoki, nieograniczone możliwości wędrówek górskich i dla amatorów i dla profesjonalistów. Na wypad z koleżankami wprost idealne miejsce. Na pewno będziecie zadowolone.

Re: wypad w góry

: 22 kwie 2021, 12:20
autor: RóżaD
Też uwielbiam wyjazdy do Zakopanego. Czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, czy na weekend czy na dłużej, nigdy się tam nie nudzę i zawsze wracam wypoczęta. Oczywiście ważne jest by na nocleg wybrać jakieś wygodne apartamenty w zakopanem, z dobrą lokalizacją i wyposażeniem. Tak by komfortowo wypoczywać , niezależnie od tego czy po wędrówkach górskich, czy tylko po Krupówkach.

Re: wypad w góry

: 17 maja 2021, 21:30
autor: Łuczka
Zakopane to doskonały wybór. Osobiście bardzo często tam wracam. Jeśli chodzi o nocleg, to polecam każdemu te apartamenty - https://www.domekzakopane.info/. Ich lokalizacja jest świetna, a standard jest bardzo wysoki. Dzięki temu, macie pewność na udany wypoczynek w tym pięknym mieście, jakim jest bez wątpienia Zakopane.

Re: wypad w góry

: 22 maja 2021, 21:40
autor: Aleś
Jeśli chodzi o noclegi, to polecam rezerwacje w tym miejscu https://www.apart-center.pl/. Znajdują się w Zakopanem - w centrum lub oddalonej lokalizacji w otoczeniu gór i pięknych widoków. Apartamenty posiadają od 23 do 90 m2s, dla 2-7 osób. Polecam serdecznie.