Strona 1 z 1

Dobry psycholog dziecięcy

: 20 cze 2019, 14:23
autor: miluś
Polecam psychologów dziecięcych z Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/ . Leczę u nich moją córkę i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do tematu. Warto się bliżej zapoznać z ich ciekawą ofertą.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 24 lip 2019, 23:15
autor: domek1
Jak dziecko potrzebuje pomocy psychologa to na pewno trzeba wybrać odpowiedniego, który będzie miał podejście do dziecka i przed którym ono się otworzy. W PsychoMedic w Łodzi jest wielu specjalistów, którzy będą w stanie pomóc i delikatnie rozmawiać z dzieckiem.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 21 sie 2019, 11:29
autor: mrdaisy
Sama niedawno poszukiwałam psychologa dla swojej siostry, jednakże stwierdziłam, ze psychiatra będzie lepszym rozwiązaniem. Dostałyśmy receptę do wykupienia i kilka lekarstw znalazłam tutaj : https://ktomalek.pl/quetiapin-neurophar ... ub-4500354 Przyznam, ze to bardzo ciekawa strona, na której możecie znaleźć wiele interesujących pozycji.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 22 sie 2019, 12:37
autor: carmen
Na pewno nie warto lekceważyć takich problemów i dobrze jest jak najszybciej skonsultować się z dobrym psychologiem. Ja szczerze polecam tych z poradni pani Olgiu Rymkiewicz we Wrocławiu. Prowadzą też poradnię online. Nowoczesne metody leczenia, niewygórowane ceny.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 12 wrz 2019, 15:25
autor: malaaa9899
Ja akurat szukam psychiatry i chyba będę musiała skontaktować się z kliniką w Łodzi pod tym numerem 42 644 44 44 i zapytać, czy mają również możliwość przyjęcia dziecka na wizytę. Wydaje mi się, że tak, ale lepiej dopytać, ponieważ chciałabym, aby dziecko trafiło pod opiekę sprawdzonego i doświadczonego lekarza.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 30 maja 2021, 18:18
autor: Kamińka
Tutaj znajdziesz wielu świetnych psychologów dziecięcych z całej polski https://wetalk.pl Kontakt jest online tekstowo lub wideo, dzięki czemu dziecko będzie się czuło swobodniej i na pewno będzie dla niego to zdecydowanie mniejszy stres. Mój syn korzystał z ich wsparcia i bardzo mu pomogli z jego problemami.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 22 cze 2021, 9:55
autor: Przemysław
Oczywiście, że tak. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze sięgali po jak najlepsze wsparcie psychologiczne. Na pewno warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i samemu przekonać się, dlaczego tyle osób leczy się w Psychomedic. To sprawdzone miejsce, w którym śmiało możecie szukać pomocy.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 28 wrz 2021, 14:46
autor: Kaśkaa23
Tak, taka opieka mogłaby być bardzo korzystna dla Waszych dzieci. Właśnie dlatego dobrym pomysłem byłoby na pewno zorientowanie się w takich tematach, jak chociażby przyczyny anoreksje i ich wpływ na zdrowie. Dzieciaki mogą w ten sposób odreagowywać stres, więc musicie być na to uważni.

Re: Dobry psycholog dziecięcy

: 31 paź 2021, 14:19
autor: KarinaMa
Być może masz gorszy czas w życiu, dlatego też warto byłoby pomyśleć o wsparciu dobrego terapeuty. Akurat teraz można przec internet umówić się do kliniki psychomedic.pl, więc po prostu zajrzyj do https://psychomedic.online/ i zorientuj się, jak może Ci to pomóc. To może być dla Ciebie najlepszym wsparciem w powrocie do formy.