Strona 1 z 1

Porządne drzwi do domu

: 09 mar 2021, 7:14
autor: adela1973
Hej wszystkim. Zdecydowaliśmy z mężem, że wymienimy drzwi zewnętrzne w naszym domu, kiedy tylko zrobi się trochę cieplej. Zależy nam na tym, żeby były wykonane z drewna dębowego, bo takie właśnie najbardziej nam się podobają. Planujemy też zamówić je bezpośrednio u producenta, tym bardziej że znaleźliśmy naprawdę fajną ofertę. Myślicie, że tyle wystarczy, żeby mieć pewność co do dobrej jakości?

Re: Porządne drzwi do domu

: 30 mar 2021, 5:19
autor: wróć
Aktualnie planuje remont swojego mieszkania i zastanawiam się nad wyborem drzwi. Nie wiem czy postawić na drewniane, czy może jednak z plastiku. Macie jakies rady w tym zakresie? A jak już pytam, to czy zamki do drzwi plastikowych różnią się od tych do drzwi drewnianych? Niestety brakuje mi wiedzy w tym temacie...

Re: Porządne drzwi do domu

: 09 kwie 2021, 9:39
autor: LiśkaO
My zdecydowaliśmy się na zakup drzwi wykonanych z dobrego jakościowo drewna :) Wszystkie pary zostały zrobione na wymiar i idealnie pasują do naszego wnętrza. Jeśli szukacie sprawdzonego producenta to zdecydowanie polecam firmę Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Kompleksowa oferta, terminowa realizacja zamówień, przystępne ceny.

Re: Porządne drzwi do domu

: 09 maja 2021, 17:21
autor: Gabryśka
Drzwi już mam, teraz zamarzyła mi się klamka kryształowa
https://roothkin.pl/galko-galka-kryszta ... entSection nie wiem do końca jak to będzie wyglądać, ale wydaje mi się, że powinno pasować. Zobaczymy jak zmontuje całość ;)

Re: Porządne drzwi do domu

: 26 maja 2021, 14:49
autor: Kęcki
Przed zakupem drzwi polecam zapoznać się z artykułem na blogu najlepszeotwieranie - jakie drzwi antywłamaniowe, z którego dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie drzwi, aby wybrać produkt, który oprócz walorów estetycznych będzie również zapewniał bezpieczeństwo.