Strona 1 z 1

sztuka nowoczesna

: 12 mar 2021, 15:29
autor: Karoluś099933
Witam, czym się interesujecie? Jeśli chodzi o mnie to uważam, że sztuka nowoczesna i współczesna jest bardzo interesująca. Sztuka współczesna to awangardowe środki wyrazu. Przykładami są abstrakcje, obiekt, collage, nowoczesna architektura, grafika komputerowa, animacja performance czy happening. Co sądzicie o sztuce?

Re: sztuka nowoczesna

: 28 kwie 2021, 16:40
autor: finka125
Wieczór spędzony w galerii sztuki? A może poranek? To Ty wybierasz jak Ci pasuje i na co masz aktualnie ochotę. Takie inicjatywy jak internetowa galeria sztuki są pomysłem, który zdecydowanie najmocniej przyjął się w czasach pandemii. Warto zatem sprawdzić jak my będziemy czuć się w tym temacie i jak on do nas pasuje. Bez wątpienia to doskonała kwestia, którą dobrze jest rozwinąć.

Re: sztuka nowoczesna

: 02 lis 2021, 17:08
autor: Agnieszka93
Uwielbiam spędzać czas w galeriach sztuki, bardzo mnie to relaksuje Zwłaszcza, gdy czuję się zmęczona po całym tygodniu pracy, uwielbiam takie miejsca :) Często na wystawy chodzę z narzeczonym, później sporo czasu spędzamy na dyskutowaniu o dziełach, które oglądaliśmy :) Ostatnio przeglądając instagrama natknęłam się na nowe miejsce, które chcę odwiedzić , Gallery of Young Polish Art w Warszawie https://www.instagram.com/goypa.pl/ Wybieramy się tam w przyszły weekend :)