Strona 1 z 1

Czym pomalować balkon?

: 01 lut 2021, 6:43
autor: alfred1961
Hej wszystkim. Doszedłem do wniosku, że pora nieco odświeżyć balkon i w miarę możliwości go pomalować. Nie wiem jednak, na jaką farbę postawić, bo ofert nie brakuje. Słyszałem natomiast, że produkty od sidcoatings.pl są całkiem niezłe. Polecacie?

Re: Czym pomalować balkon?

: 24 lut 2021, 0:32
autor: Farid
Osobiście w pracy wykorzystuję farbę do podłoży betonowych ANVI-AKRYL i myślę, że ona właśnie dobrze nada się na wymalowanie balkonu. Ma dobrą konsystencję, dobrze pokrywa powierzchnię no i jest skuteczna. Zdecydowanie mogę polecić.

Re: Czym pomalować balkon?

: 15 mar 2021, 11:04
autor: eliśka
A tutaj https://budujmy.eu/pl/products/primacol ... -1676.html już zaglądaliście? W ofercie mają farbę do betonu. Jest tam również wiele innych ciekawych produktów, które przydadzą się przy remoncie balkonu. Warto bowiem zadbać o to, aby takie miejsce było wyjątkowe. Myślę, że miło jest wypić poranną kawę na świeżym powietrzu.

Re: Czym pomalować balkon?

: 20 kwie 2021, 1:43
autor: Mróz
Chyba najlepsza żywica z jaką mieliśmy możliwość współpracować. Bardzo dobrze się rozprowadza, jest bardzo trwała. Nie ma problemu ze sprzątaniem i szybko wyschła. Cena również bardzo atrakcyjna także polecam na podłogi.

https://podlogi24.net/sika-zywica-na-ba ... 7452.html