Strona 1 z 1

Nowoczesne drewniane meble?

: 10 lut 2021, 17:08
autor: Zwinisława
Witajcie. Myślicie, że drewniane meble mogą być w jakiś sposób nowoczesne? Mam na myśli to, że wiele osób kojarzy drewno z klasyką i prostotą. Moim zdaniem wystarczy dodatek metalowych elementów lub tym podobnych ozdób, żeby diametralnie odmienić charakter danego wyrobu. Dlatego tak bardzo podobają mi się nowoczesne drewniane stoły. A wy co sądzicie o takim wyposażeniu?

Re: Nowoczesne drewniane meble?

: 15 lut 2021, 10:20
autor: Julia NieboĄ
Gdy dodajemy metalowe elementy np. nogi do stołu, najlepiej wybrać kolor czarny, który idealnie będzie pasował do drewnianego blatu oraz do nowoczesnego wnętrza. Wybierając drewniane meble musimy je odpowiednio chronić, ponieważ jest to dość miękki materiał. Polecam przed kupnem przeczytać o tym artykuł: http://www.apartamentydomlux.pl/uncateg ... szczeniem/

Re: Nowoczesne drewniane meble?

: 14 maja 2021, 21:54
autor: Oleńka45
Według mnie drewno nigdy nie wychodzi z mody i zawsze dobrze się prezentuje. Sama właśnie szukam mebli do nowego mieszkania i przeglądam wiele ofert. Bardzo ciekawe i funkcjonalne mebelki oferuje na przykład sklep z meblami włoskimi Asmeble - https://www.asmeble.pl/ Na stronie można przejrzeć asortyment pogrupowany na rózne kategorie i znaleźć coś dla siebie. Można znaleźć zarówno pojedyncze mebelki jak i całe, kompletne kolekcje. Mi bardzo podobają się szczególnie meble w stylu vintage, które od zawsze mi się marzyły. Można z ich pomocą stworzyć bardzo ciekawe i przytulne pomieszczenie, w którym będzie się przyjemnie spędzało czas. Lubię, kiedy wnętrza się czymś wyróżniają i przykuwają uwagę, dlatego szukam innowacyjnych rozwiązań.