Strona 1 z 1

Firma zajmująca się obróbką metali

: 07 cze 2019, 10:49
autor: ursus
Posiadam duża ilość metali do obróbki. Będąc bardziej precyzyjnym są to blachy, które docelowo muszą zostać odpowiednio wygięte. Szukam firmy, która zajmie się takim zleceniem. W necie znalazłem same dobre słowa o usługach https://obex.pl/ . Podobno działają na rynku od wielu lat i mają spore doświadczenie w takich sprawach. Chyba skorzystam z ich usług bo wyglądają na fachowców w dziedzinie obróbki metali.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 21 cze 2019, 20:45
autor: lecki27
Firma Mettec zrobi wszystko co związane z szeroko pojętą obróbką metali. Sprawdź na stronie http://www.mettec.com.pl/oferta/obrobka-metali/. Ich oferta jest bardzo szeroka. Co raz częściej mnie zaskakują, gdyż podejmują się naprawdę poważnych wyzwań. Nigdy nie obawiam się o jakość, gdyż ich proces kontroli jest na bardzo wysokim poziomie. Korzystają z nowoczesnych narzędzi, które pozwalają na zachowania odpowiedniej norm.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 16 gru 2019, 11:20
autor: milena
Ja podejdę do tematu nieco z innej strony. Uważam, że obróbka metalu to dochodowa branża, która prężnie się rozwija. Teraz można za niewygórowaną cenę kupić dobry sprzęt. Najlepiej na początek zainwestować w sprzęty używane. Takie właśnie dostępne są tutaj https://prometobrabiarki.pl/obrabiarki- ... brabiarki/. Dobry sprzęt można dostać w atrakcyjnej cenie.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 31 gru 2019, 14:15
autor: basik
Jeśli nadal szukasz firmy zajmującej się obróbką metali to ja mogę polecić Ci obróbkę CNC i frezowanie poznań. Oferta firmy Silesen jest bardzo rozbudowana i przystępna cenowo. Firma ta działa na rynku od wielu lat i cieszy się zaufaniem klientów.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 13 sty 2020, 0:30
autor: elfik12
Wiadomo żeby jakość usług takich firm była na odpowiednio wysokim poziomie, to używany sprzęt również powinien być solidny, wytrzymały, znanych i sprawdzonych firm. Na przykład markowe otwornice na ceneo.pl bez problemu znajdziecie. W takim miejscu można sobie porównać dany sprzęt i wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 16 sty 2020, 22:33
autor: Hubert78
Zaawansowany sprzęt pozwala osiągnąć wiele, dlatego ważne jest, by taki sprzęt właśnie zdobyć. Najlepsze oczyszczarki strumieniowe znajdziesz na https://www.contracor.com.pl/. Inwestując w sprzęt najlepszej jakości, możesz być pewny, że szybko na tym tylko zyskasz. Nie czekaj i sprawdź ofertę firmy Contracor na stronie firmowej!

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 09 cze 2020, 11:41
autor: schoen.jude
W obróbce metali, firmy zajmują się także gięciem, czyli procesem kształtowania wyrobów z blach, prętów, profili i drutów polegającym na trwałym odkształceniu materiału.

__________________________________________
Gięcie blach na prasie krawędziowej

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 11 cze 2020, 15:47
autor: bruen.agnes
Trzeba także zadbać o dokładne sprawdzenie konstrukcji pod względem możliwych wad powierzchni czyli pęknięć, porowatości czy przyklejenia. Do najbardziej wiarygodnych sposobów wykrycia defektów należą badania radiograficzne http://ndtgorka.com.pl/badania-radiograficzne/, które można stosować przy analizie praktycznie wszystkich metal i niemetali.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 15 lip 2020, 9:15
autor: domowniko
Profesjonalna obróbka stali dostępna jest w firmie HMMSteel, która realizuje projekty z całej polski a nawet zagranicy. Polecam zapoznać się z ich bogatą ofertą.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 01 lut 2021, 11:27
autor: Święty
Ja mam pewien pomysł na biznes, tylko właśnie musiałbym zainwestować pieniądze w odpowiednie maszyny. Jak na razie znalazłem już dostawcę metalu https://ncd-metale-kolorowe.pl/ gdzie oferta mi się spodobała. A mają w sklepie różne metale kolorowe, w atrakcyjnych cenach.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 11 lut 2021, 8:37
autor: małwa
Warto najpierw zapoznać się z usługą, jakiej szukamy, żeby nie mieć wątpliwości, czego potrzebujemy. Mogę śmiało powiedzieć, że takie https://strefa.biz/biznes/ciecie-lasere ... -krakowie/ to bardzo dobry sposób na obróbkę metalu. Nie jest to może odkrywcze, ale jednak dobrze jest podkreślać, że nowoczesna technika nawet tu jest dostępna.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 16 lut 2021, 20:27
autor: płaz
Tutaj http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ macie namiar na bardzo dobrą i przede wszystkim rzetelną firmę, która zajmuje się obróbką laserową blach oraz profili. Gdybyście byli niezorientowani w tym temacie, oni zawsze coś doradzą i podpowiedzą. Zależy im na tym by klient był zadowolony i dbają o jego dobro. Jak dla mnie ceny oferują całkiem rozsądne.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 24 lut 2021, 9:53
autor: Kolla
W temacie usług związanych z obróbką CNC polecam w świętokrzyskim firmę http://hydropol-info.pl/. Są doświadczeni i pracują, wykorzystując nowoczesne sprzęty. Działają zawsze terminowo, już kilka razy przekonałem się, że można na nich polegać. Szczerze polecam.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 01 mar 2021, 12:44
autor: FanGhibli
Bardzo szybko dzisiaj można znaleźć galanteria do biznesu Zabrze. Takie dodatki również są konieczne jesli chodzi o eleganckie stylizacje. Warto na takie postawić. Zdecydowanie takie dodatki są doskonałe do stylizacji, więc warto na nie zerknąć. Jest ich bardzo dużo.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 02 mar 2021, 12:54
autor: Łukasz44
Wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić blachy aluminiowe oraz inne produkty z oferty ImpressMetal. Obecnie praktycznie w każdej branży używane są metale kolorowe, dlatego moim zdaniem warto zainteresować sie oferta hurtowni ImpressMetal. Na stronie znajdziecie wszelkie informacje.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 31 mar 2021, 10:55
autor: Ęugeni
Firm zajmujących sie obróbka metali jest na prawdę mega dużoooo. Grunt to oczywiście trafić na tą właściwą w swojej okolicy. Tez jestem w trakcie poszukiwania i nawet znalazłem cos jak tutaj https://www.extremecnc.pl/ w okolicach mojego Krakowa. A dobrze sie składa, bo zalezy mi na obróbce czarnej stali.

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 22 kwie 2021, 20:06
autor: Jófikk
Przy CNC ważne są dwie kwestie: doświadczenie oraz posiadanie odpowiedniego zaplecza technicznego. To się przekłada na komfort pracy i dokładność wykonywanych zleceń. Fajnie się współpracuje z http://obrobkametalucnc.pl/. Wykonują między innymi cięcie laserowe, które w ich wykonaniu jest naprawdę dokładne

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 29 cze 2021, 21:59
autor: Fłowiak
Kompleksowo cięciem laserowym w metalu zajmuje się firma https://emcek.waw.pl/. Mogę zdecydowanie z nimi polecić współpracę. Dobre ceny, dobra jakosć, powatarzalność, bez dwóch zdań rozwiązanie dla firm, które właśnie potrzebują po prostu rzetelnego parnera

Re: Firma zajmująca się obróbką metali

: 30 lip 2021, 23:03
autor: Michaś
tutaj macie coś takiego jak zwijarki do rur https://polwelt.pl/oferta/zwijarki-do-blach-dav ale akurat nie wiem o co dokładnie chodzi. Ja zawsze szukam wśród znajomych żeby polecili coś godnego i wartego uwagi, bo teraz tych różnych firm jest od groma. A z jakością bywa różnie.