Strona 1 z 1

Brama automatyczna

: 08 sty 2021, 15:29
autor: Łukiu
Czy ktoś z Was może ma automatyczną bramę z napędem firmy Beninca? Czy to prawda, że ich napędy do bram przesuwnych są najszybsze?

Re: Brama automatyczna

: 13 lut 2021, 19:29
autor: zośka
Bramę to dopiero będę zamawiać od Jońca. Oczywiście przystosowaną do montażu automatyki, zawsze to wygoda. Mam jeszcze trochę czasu, ale powoli już sobie wszystko planuję. Ta brama jest przesuwna, skrzydło jest wypełnione palisadą żaluzjową. Plus jest taki, że można mieć standardową odległość 6 cm między profilami palisady lub jest możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Re: Brama automatyczna

: 05 lip 2021, 11:16
autor: Raafałł
Oczywiście! U mnie też musiała być brama automatyczna do garażu. Cenię sobie wygodę szczególnie w deszczowe, jesienne dni :) Zawsze to też oszczędność czasu ;) Skontaktowałem się w tej sprawie z firmą Kastabis http://kastadbis.pl/ i pomogli mi wszystko dobrać. Nie znam się na takich instalacjach, więc wolałem zaufać fachowcom.

Re: Brama automatyczna

: 23 lip 2021, 13:17
autor: złł
My zdecydowaliśmy się na napęd do bramy z firmy Krysta http://www.krysta.com.pl/index.php/oferta.html w Piasecznie. Ich oferta jest konkurencyjna i nie mówię tu teraz o cenie, chociaż jest atrakcyjna, tylko o tym, jak ta automatyka i brama dobrze działa. Ta firma posiada wysokiej jakości produkty, co do bramy, to jest łatwa w obsłudze. Doskonale nam się ona sprawdza, mogę ją oraz samą firmę, szczerze polecić.

Re: Brama automatyczna

: 03 sie 2021, 18:48
autor: rótkowski
Pod bramę należyty załatwić solidny napęd. Z tej okazji inwestuję w rozwiązania dostępne w ofercie https://www.rapi.com.pl/nasza-oferta/napedy-do-bram . Całkowicie sprostało to moim wymogom na tym polu, tak jest zwyczajnie łatwiej! Od dawna uganiałem się za taką jakością.

Re: Brama automatyczna

: 04 sie 2021, 21:29
autor: Hubert78
Witam, poszukuje odpowiednich środków do zabezpieczenia i konserwacji bram. Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://dbamyobramy.pl/ Znacie ten sklep? Polecił mi go kolega, który siedzi w biznesie od kilku lat, chętnie dowiem się więcej, proszę o wasze opinie.

Re: Brama automatyczna

: 21 sie 2021, 9:52
autor: Mizoń
Na pewno warto tutaj zastanowić się nad wyborem porządnej i funkcjonalnej bramy garażowej, która będzie się świetnie prezentowała i jednocześnie z bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Dlatego jeżeli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę firmy Bramotechnika https://www.bramotechnika.pl/ w przypadku których można liczyć na duże doświadczenie, rozbudowaną ofertę modeli i propozycji oraz konkurencyjne oferty. Poza tym nie zapominając, że także zajmują się pracami montażowymi i naprawdę idzie to pomyślnie czyli tak jak sobie zaplanowaliśmy. A żeby się upewnić to na ich stronie możecie sprawdzić wykonane realizacje ;)

Re: Brama automatyczna

: 28 wrz 2021, 21:10
autor: Janusz Płoć
Dobrze zwymiarowana, jak dla mnie z dobrym ociepleniem, jak chodzi o garażówkę. Trzeba dawać bardzo dobre napędy, wtedy na pewno będziemy cieszyć się komfortem obsługi. Osobiście polecam BFT, bardzo dobry stosunek jakości do ceny, normalne ceny, prosty montaż. Jednym słowem siłownik na lata

Re: Brama automatyczna

: 18 paź 2021, 19:36
autor: Olłejs
Ja polecę wam firmę, u której zakupiłem bramę z automatyką wraz z usługą montażu. Nazywa się Zakład Produkcji Siatki Ogrodzeniowej P.P.H.U. Coda i jest ze Zbąszynia https://siatkiwielkopolskie.pl/bramy-i-automatyka/ Brama idealnie pasuje do reszty ogrodzenia, z automatyką nie problemów nawet zimą, cena za wszystko też była fajna, więc jeśli ktoś chce się porządnie ogrodzić, to śmiało polecam tę firmę.

Re: Brama automatyczna

: 23 paź 2021, 16:34
autor: Jurika
Po kilku latach działania bramy, która powiedzmy sobie szczerze - więcej nie działała niż działała (zakup męża mego jedynego ;) ) powiedziałam sobie, że albo bramę wyrzucę na złom, albo zarazę naprawię. I zupełnym przypadkiem trafiłam do tego sklepu https://www.prog-greg.pl/produkt/wozek- ... olkowy-sp/ gdzie mają wózki do bram, bodajże nawet własnego pomysłu. Podobno działają, że mucha nie siada. I właśnie tutaj zrobię zamówienie i naprawię bramę.

Re: Brama automatyczna

: 26 paź 2021, 13:17
autor: wonźo
Możesz rozważyć kupno ogrodzenia wykonanego poprzez kowala artystę. Ono będzie wyjątkowe, piękne i wytrzyma bardzo długie lata. Na pewno się wyróżniać będzie na tle marketowej tandety. A do tego rodzaju bram można śmiało dołożyć automatykę: napędy przesuwane, jak i skrzydłowe. Ja właśnie tak mam i jestem bardzo zadowolony. Cudownie wykonała mi bramę i ogrodzeni firma Konstrukcje Stalowe Welding https://www.balustradyogrodzenia-rybnik.pl/o-nas Każdemu ją gorąco polecam.

Re: Brama automatyczna

: 27 paź 2021, 15:55
autor: Kaśkaa23
Faktycznie, to bardzo ważny temat. Samo ogrodzenie spełnia różne funkcje i jak najbardziej warto zadbać o wykorzystanie tutaj jak najlepszych materiałów. Jednak to właśnie brama wjazdowa będzie najważniejszym elementem, od którego będzie zależała jej funkcjonalność. Myślę, że dobrym pomysłem mogłoby być skorzystanie z takich rozwiązań, do których macie dostęp poprzez https://www.bramtech.com.pl/ To ważny aspekt, więc powinniście dowiedzieć się na ten temat więcej.

Re: Brama automatyczna

: 30 lis 2021, 4:48
autor: Kłłaczek
Bezproblemowo działają napędy BFT. Mam u siebie. Czas leci, nie ma kłopotów z zacinaniem się, nierównomiernym otwieraniem bramy, szarpaniem czy pobieraniem zbyt dużej ilości prądu. W tych siłownikach podoba mi się również to, że jest dużo udogodnień, np. można nimi sterować przy pomocy aplikacji, można zrobić zdalny serwis-diagnostykę. Piloty ładnie współpracują z siłownikiem, od razu jest reakcja, nie trzeba wciskać kilka razy jak przy siłownikach marketowych

Re: Brama automatyczna

: 03 sty 2022, 14:58
autor: AdamŻ234
Jeżeli jesteśmy w temacie bram to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy https://www.bramex.pl/oferta/bramy-garazowe, która oferuję sprzedaż renomowanych bram Wiśniowski https://www.bramex.pl/oferta/bramy-gara ... sniowski-2 lub Nice https://www.bramex.pl/oferta/bramy-garazowe/35-nice. ja ma od nich bramę właśnie Wiśniowski i powiem wam, że są to urządzenia na lata. Firma oferuję bramy do domówi jak i dla przemysłu https://www.bramex.pl/oferta/bramy-gara ... -przemyslu .

Re: Brama automatyczna

: 28 lip 2022, 12:56
autor: Piotr
nie mam takiej jeszcze bramy ale moim zdaniem zakup może być jak najbardziej polecony przeze mnie właśnie planuję założenie bramy automatycznej polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów silikonów klei silikonowych donic doniczek podstawek dodatków do aranżacji wnętrz wiertarek artykułów BHP środków HG uszczelek kołków młotków dodatków do aranżacji wnętrz i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl