Strona 1 z 1

pomoc drogowa

: 25 sty 2021, 15:21
autor: Olekuś92334
Hej, nie wiem która Laweta Ustroń jest warta uwagi. Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i może mi polecić jakąś porządną firmę, która pomoże o każdej godzinie?

Re: pomoc drogowa

: 06 cze 2021, 10:56
autor: dżesika11
Trzeba właśnie wiedzieć co robić, kiedy auto się zepsuje. To może przecież przydarzyć się każdemu. Z zepsutym autem z pewnością poradzi sobie pomoc drogowa Gdynia holowanie i transport na lawecie: http://pomocdrogowagdynia.pl/ . Polecam tę firmę z własnego doświadczenia.

Re: pomoc drogowa

: 02 wrz 2021, 9:08
autor: cześek
Nie raz zdarzają się sytuację, w których pomoc drogowa jest jedynym rozwiązaniem. Sam znalazłem się w takiej sytuacji całkiem niedawno. Nie miałem żadnego namiaru więc zacząłem szukać takiego w sieci. Na stronie https://e-laweta.com.pl/ znalazłem firm, która znajdowała się całkiem niedaleko więc skorzystałem. Szynko, fachowo i za naprawdę rozsądną cenę.

Re: pomoc drogowa

: 15 wrz 2021, 19:04
autor: Łajka
Jeśli faktycznie nasze auto nagle stanie i nie będziemy mieli możliwości aby je od razu uruchomić to właśnie pomoc drogowa jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli wydarzy się to w stolicy to na pewno holowanie Warszawa od https://drogowipomocnicy.pl/holowanie-warszawa-24h-24h/ jest najlepszym z dostępnych wyborów. Ja już nie raz miałam okazję się z nimi kontaktować.

Re: pomoc drogowa

: 28 paź 2021, 15:08
autor: Żona
A jakie znacie firmy świadczące usługi pomocy drogowej, które działają na terenie Wrocławia lub okolic? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://pomoc-drogowa-wroclaw.supermechanik.pl/ ofertę jednej z takich firm i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Podobno firma ta działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Słyszeliście o niej?