Strona 1 z 1

Pranie wykładziny

: 08 sty 2021, 4:22
autor: tamara1984
Hejka. Postanowiłam wreszcie wziąć się za wypranie wykładziny w salonie, ale żaden specyfik na nią nie działa. Doszłam do wniosku, że lepiej byłoby poprosić o pomoc jakiegoś specjalistę i tak trafiłam na firmę Aquarius. Doradźcie, czy warto się z nimi kontaktować.

Re: Pranie wykładziny

: 24 sty 2021, 20:22
autor: Minerwa
Właściwie to pranie dywanów i wykładzin to coś, czym Pan Jakub zajmuje się bardzo często, więc ma w tym duże doświadczenie. Poza tym używa skutecznych środków i potrafi doczyścić nawet najtrudniejszą plamę. Ja go bardzo serdecznie polecam.

Re: Pranie wykładziny

: 27 maja 2021, 16:53
autor: Dżony
Jeśli faktycznie mamy już zabrudzony dywan czy wykładzinę to jak najbardziej bardzo fajnym pomysłem jest ich wypranie. Na ten moment ja również zastanawiam się nad rozłożeniem dywanu w kuchni. Nawet niedawno czytałem o tym na stronie https://www.female.pl/artykul/20308-dyw ... bry-pomysl i jestem wręcz przekonany, że może to być fajne rozwiązanie.

Re: Pranie wykładziny

: 21 lip 2021, 18:46
autor: Gośka
Na pewno z czasem nasze dywany czy wykładziny się brudzą więc ich odpowiednie pranie jest jak najbardziej wskazane. Na ten moment ja również mam jeszcze w planach kupno kolejnego dywanu do salonu. Ogólnie to kliknij tutaj jeśli chcesz dowiedzieć się jakie dywany są na dzień dzisiejszy najładniejsze.