Strona 1 z 1

jazda pod wpływem alkoholu

: 13 sty 2021, 14:16
autor: Juruś333333
Cześć, zastanawiasz się czy prawnik pomoże osobie która prowadziła pojazd po alkoholu? W przypadku jazdy pod wpływem alkoholu pojawiają się spore problemy. Na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/krakow/ znajdziecie mnóstwo informacji na temat konsekwencji spowodowanych jazdą po alkoholu. Wiedzieliście, że można mieć takie problemy po jeździe po alkoholu?

Re: jazda pod wpływem alkoholu

: 20 mar 2021, 18:21
autor: łośka
Tak prawnik pomoże, znajomy korzystał z takiej możliwości i uniknął postępowania. Ale w końcu dotarło do niego, że jazda po pijanemu jest totalnie głupim pomysłem, niebezpiecznym i nieodpowiedzialnym. Oby się to już nigdy nie powtórzyło. Będę miała okazję to będę go trzymać by nie wsiadł za kółko :p

Re: jazda pod wpływem alkoholu

: 05 lis 2021, 12:08
autor: Joaśka
W takiej sytuacji pomoc dobrego adwokata jest niezbędna. Każdy, nawet winny ma prawo do obrony i właśnie po to jest adwokat. Skontaktuj sie z panią mecenas Magdaleną Karaczun - http://karaczun.com.pl/ ona zajmuje sie prawem karnym, a pomoc której udziela obejmuje reprezentowanie klienta przed sądami wszystkich instancji, bierze także oczywiście udział w postępowaniu przygotowawczym, oraz udział w przesłuchaniach na policji. Pani mecenas jest kompetentna i rzeczowa, na pewno zajmie sie twoja sprawą profesjonalnie , ale i z empatia. Możesz liczyć na jej pełna zaangażowanie.