Strona 1 z 1

maszyny budowlane

: 23 gru 2020, 12:55
autor: pitaja
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać artykuł http://www.koptech.com.pl/maszyny-budowlane/

Re: maszyny budowlane

: 28 gru 2020, 21:25
autor: praktyk89
W wyborze młotów wyburzeniowych, polecam zajrzeć do tego producenta https://osapolska.pl/ , Osa to niezwykle wytrzymałe i uniwersalne młoty z serii HB. Mają w pełni szczelną konstrukcję, dzięki temu żadne odłamki nie dostają się do środka. Młoty mają dopracowaną konstrukcję i mogą być zamontowane na praktycznie każdym typie koparki.

Re: maszyny budowlane

: 17 sty 2021, 12:53
autor: biznesowaś
Ja zaczynam budowę domu i również zastanawiam się nad maszynami budowlanymi, najprawdopodobniej będę wypożyczała ze względów ekonomicznych. Firma jaką jest https://avio-star.pl/ Posiada naprawdę opłacalne oferty które z pewnością nie pochłoną całego mojego budżetu. Polecam sie zainteresowac ich ofertą.

Re: maszyny budowlane

: 19 sty 2021, 10:12
autor: finka125
A co powiesz na przenośnik ślimakowy? To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto dba o jakość swoich urządzeń i pragnie mieć dostęp do najlepszych produktów na rynku. Dystrybucją tego typu rozwiązań zajmuje się firma http://www.porkon.pl/przenosniki-slimakowe.html która stawia przede wszystkim na jakość, wykonanie, a także trwałość swoich produktów.

Re: maszyny budowlane

: 19 sty 2021, 14:29
autor: błysk
No, na pewno jest to ważne, żeby coś takiego mieć, ale ja jestem zawsze zdania, że najlepiej to pozostawić fachowcom. Dlatego też jak będę budować mój domek, to wszystko im zostawię. Czy wiecie, że MG Projekt ma fajne rysunki? To będzie mój dom - https://www.mgprojekt.com.pl/willa-eska-2 .

Re: maszyny budowlane

: 15 lut 2021, 13:39
autor: marek
Maszyny budowlane wyposażone w silniki elektryczne czy pneumatykę albo hydraulikę siłową najlepiej naprawiać w tym serwisie https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilnym bo szybko dojadą na miejsce awarii i na miejscu usuną usterkę a części mają dostępne nawet poza godzinami pracy sklepów

Re: maszyny budowlane

: 25 lut 2021, 15:45
autor: Adi3883
Maszyny wynajmowaliśmy kilkakrotnie u https://www.surbud.com.pl/oferta/wynaje ... udowlanych. Proponują atrakcyjne warunki, a przy tym współpraca z nimi przebiega zawsze bezproblemowo. Oprócz tego już od pierwszej chwili można zauważyć, że znają się na tym, co oferują. Jeśli zachodzi potrzeba można się poradzić.

Re: maszyny budowlane

: 09 wrz 2021, 8:03
autor: sómbris
Kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą maszyn budowlanych jest ważny. Jeżeli mieszkacie w okolicach Rudy Śląskiej to polecam wam zgłosić się do https://bellator-mb.pl/kontakt/ Firma ta oferuje maszyny budowlane wysokiej jakości i to w całkiem niezłych cenach.

Re: maszyny budowlane

: 09 wrz 2021, 20:42
autor: Rilmił
Z autopsji wiem, że na naprawach czy kupnie maszyn budowlanych nie wolno januszować, bo wcześniej czy później odbiję się to czkawką. Prowadzę firmę budowlaną i zakupuje wszystkie maszyny oraz serwisuję je w jednym warsztacie, PES Marian Sycha z Ustronia https://www.i-its.pl/oferta/serwis-samo ... udowlanych Jest on profesjonalny i przeprowadza naprawy od A do Z, nawet w autach. Nigdy się nie zawiodłem, więc dam sobie rękę uciąć za ten warsztat.

Re: maszyny budowlane

: 25 wrz 2021, 14:49
autor: Sławomir
Czy korzystacie ze sprawdzonych usług w przypadku Waszych maszyn budowlanych? Polecam Wam ofertę ze strony https://hydromotor.pl/silniki-hydrauliczne/ , gdzie znajdziecie specjalistów świadczących usługi z zakresu naprawy i regeneracji silników i regeneracji pomp hydraulicznych.