Strona 1 z 1

Technika i elektryka

: 18 gru 2020, 12:15
autor: finka125
Bardzo ważnym aspektem w pracy elektrotechnika jest dobry sprzęt. Musi być pewny, sprawny, a przede wszystkim spełniający wszystkie powierzone w nim funkcje. Bez tego ciężko jest osiągnąć jakiekolwiek dalsze efekty. Polecam zatem sprawdzić https://abc-automatyka.pl/pl/c/Softstarty/448 czyli softstarty sklep, gdzie możesz liczyć na doskonałą jakość i najlepszy sprzęt.

Re: Technika i elektryka

: 01 lut 2021, 2:20
autor: mayczak
Szukam namiaru na dobry sklep z artykułami elektrycznymi. Może to być internetowy sklep elektryczny i byłoby nawet wygodniej, bo zakupy można robić bez wychodzenia z domu. Czy możecie coś mi polecić? Konkretnie są mi potrzebne rezystory i na ten moment najbardziej znana jest mi oferta https://www.micros.com.pl/rezystory/

Re: Technika i elektryka

: 17 lut 2021, 15:20
autor: tuluś
Mnie potrzebny był serwonapęd. Prześledziłem kilka stron i tutaj https://automatyka-sklep.eu/serwonapedy znalazłem dokładnie to, czego szukałem. Urządzenie to wykorzystywane są do precyzyjnego pozycjonowania. Na stronie znalazłem jeszcze wiele innych rzeczy, które mogą okazać mi się przydatne. Z pewnością jeszcze do nich zajrzę.

Re: Technika i elektryka

: 12 cze 2021, 15:20
autor: Stasią
a czy ktoś kupował w ramach automatyki bramy lub ogrodu na przykład mieszacz wodno powietrzny? zastanawiam się jakie to może mieć zastosowanie https://www.komnino.com.pl/pl/ zastanawiam się właśnie nad takim zakupem , jakie jest wasza zdanie ? pozdrawiam

Re: Technika i elektryka

: 27 cze 2021, 12:08
autor: technikduży
Elementy automatyki takie jak przyciski pulpitowe, kupimy w https://vcx.com.pl/kategoria/pulpitowka/ . Przyciski pulpitowe pełnią bardzo różne funkcje, można powiedzieć że są trochę najsłabszym ogniwem, jeśli nie zadziałają poprawnie, może dojść do zatrzymania ważnych procesów. W sklepie VCX są tylko sprawdzone przyciski, dopuszczone do używania również w środowisku przemysłowym.