Strona 1 z 1

Fundacje pomagające dzieciom

: 20 maja 2019, 11:45
autor: Aneks
Jest wiele różnych instytucji użytku publicznego, które robią wiele pożytecznych rzeczy. Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ wspiera finansowo osoby pokrzywdzone przez los. Są to bardzo chore dzieci albo takie, które straciły swoich rodziców, a także całe rodziny tych niewinnych maluchów. To bardzo ważne inicjatywy społeczne, które ratują ludziom życie.

Re: Fundacje pomagające dzieciom

: 13 cze 2019, 11:34
autor: liluna
Każde dziecko, czy ubogie, czy też chore zasługuje na lepszy los. Stararm się jak najczęściej wspierać różne instytucje, a ostatnio przekazałam pewną kwotę Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Maluchy zasługują na to, by wrócić do domu i chodzić do przedszkola czy też szkoły. Mam nadzieję, że się wkrótce spełnią ich pragnienia związane ze zdrowiem.

Re: Fundacje pomagające dzieciom

: 24 cze 2019, 19:49
autor: Lubasia
Nic tak bardzo mnie nie porusza, jak cierpienie małych niewinnych szkrabów, dlatego jak najczęściej staram się finansowo wspierać Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . W pracy już prawie wszystkich zachęciłam do brania udziału w różnych akcjach. Cieszę się, że grono wolontariuszy i darczyńców wciąż się powiększa.

Re: Fundacje pomagające dzieciom

: 05 lip 2019, 18:35
autor: janlipa
Wiem, że tutaj też mocno pomagają https://juniora.pl/ . Serwis jest poświęcony pomocom terapeutycznym do ćwiczeń z dziećmi autystycznymi.

Re: Fundacje pomagające dzieciom

: 24 wrz 2020, 18:50
autor: Kolla
Po perturbacjach z ciężką wadą serca naszego synka i późniejszym przeszczepie byliśmy kompletnie wytrąceni z równowagi. Towarzyszył nam ciągły strach i napięcie. Do zdrowia doprowadziła nas rodzinna rehabilitacja w instytucie http://www.instytutrecognition.pl/. Otrzymaliśmy profesjonalną pomoc psychologiczną. Nauczono nas jak bezstresowo radzić sobie w tej trudnej sytuacji.