Strona 1 z 1

Mała architektura w ogrodzie

: 23 lis 2020, 12:42
autor: Simbą
Chciałam się z wami podzielić namiarami na firmę, która zajmowała się właśnie taką małą architekturą w ogrodzie - miejsce do wypoczynku, fontanna, urokliwy zakątek do relaksu wśród kwitnących krzewów. Ogród jak marzenie pomogli mi stworzyć https://araneo.com.pl/services/mala-architektura I naprawdę polecam - mają głowę pełną kreatywnych pomysłów, a przy tym doskonale wsłuchują się w oczekiwania klienta. Przestrzeń w ogrodzie w ich wykonaniu to prawdziwa sztuka.

Re: Mała architektura w ogrodzie

: 30 lis 2020, 11:55
autor: inkaś
Jeśli chodzi o małą architekturę to polecam Ogrodolandię, mają fantastyczny wybór mebli, donic, budowli ogrodowych - od wyboru do koloru! Mozna urządzić dowolną przestrzeń w sposób kompletny. Znajdziecie ich sklep tutaj https://ogrodolandia.pl/ .

Re: Mała architektura w ogrodzie

: 01 gru 2020, 21:21
autor: zośka
Z małej architektury to mój ogród zdobią gazony i palisady łupane z firmy Joniec. Te pierwsze to jako donice mogą służyć do różnych roślin, a palisady mam na obrzeżach. Dużo ładniej, takiej wyrazistości nabrał mój ogród.

Re: Mała architektura w ogrodzie

: 09 mar 2021, 7:08
autor: aliś93900
No moim zdaniem nie ma innej opcji, niż kontakt z https://www.jumatsc.pl/kontakt/ aby zainteresować się małą architekturą. Jak najbardziej jest ona wykorzystywana w strukturach miejskich i chyba tutaj ma najlepsze zastosowanie. Koniecznie musicie się rozejrzeć i wszystko sprawdzić.

Re: Mała architektura w ogrodzie

: 28 kwie 2021, 18:01
autor: Gabryśś
W naszym ogrodzie mamy na razie jedynie trawę. Powoli rozrysowujemy sobie na kartce rabaty, ścieżki i oczko wodne. Na tarasie postawimy donice cementowe, które żona już zamówiła w sklepie https://limestore.pl/252-donice. Myślę, że od aranżacji tarasu będzie nam najłatwiej zacząć.

Re: Mała architektura w ogrodzie

: 17 lip 2021, 16:51
autor: Hubuś78
Dokładnie taki asortyment, czyli ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, słupki czy stelaże oraz ich części oferuje firma https://www.lawkaogrodowa.pl/stelaze . Osobiście zamawiałem u nich ławki oraz kosze na śmieci do firmy. Chcemy też wymienić stojaki na rowery i również skorzystamy z ich oferty.