Strona 1 z 1

Urzadzanie domu

: 14 maja 2019, 17:47
autor: arianna
Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tutaj http://galeriaram.pl/ mają fajne rany akurat do takich zdjęć. Może Ci się to przyda.

Re: Urzadzanie domu

: 14 maja 2019, 19:30
autor: Joan098
Poszperajcie w Sieci w tym temacie. Na pewno się coś znajdzie.

Re: Urzadzanie domu

: 22 cze 2019, 12:29
autor: Filusia
haha też tak myślałam że to takie rachu ciachu urządzić ładnie dom ale wcale nie jest tak prosto. Mi bardzo inspiracje z https://www.agatameble.pl/inspiracje pomogły więc może tobie też się przydadzą

Re: Urzadzanie domu

: 05 lip 2019, 18:38
autor: janlipa
Temat urządzania domu to na prawdę rzeka o szerokości chyba całego świata....!!! Chodzi mi o to, że na prawdę jest taka mnogość stylów, technologii, materiałów. Aby mieć tylko odpowiednie środki.
Wiele osób bardzo sobie chwali stosowanie we wnętrzach rozmaitych dywanów i wykładzin.
Jakbyście potrzebowali namiarów na sprawdzony sklep z dywanami, to zajrzyjcie sobie tutaj https://www.kochamydywany.pl/ . Sklep jest stosunkowo nowy, a już sobie zyskał przychylność wielu zadowolonych klientów.

Re: Urzadzanie domu

: 18 lip 2019, 7:45
autor: kasiunia
Czym będziemy mieć lepszy projekt , dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań tym łatwiej będzie nam go urządzić. Najważniejszy jest jak wspomniałam projekt, na tym właśnie etapie trzeba pomyśleć o wszystkich istotnych sprawach, instalacjach itp. My mieliśmy szczęście bo znaleźliśmy projekt, który idealnie wpisał się w naszą działkę - https://www.mgprojekt.com.pl/tytan-2-b .Realizacja projektu i później jego urządzanie to była przyjemność.

Re: Urzadzanie domu

: 25 sie 2019, 18:22
autor: Filusia
My jesteśmy w trakcie wyposażania wszystkiego własnie. Czekamy jeszcze bo na https://materacyk.pl/ zamówiliśmy materace. Poprzednie też od nich mielismy i sporo lat nam służyły dobrze a teraz przy okazji przeprowadzki postanowiliśmy wymienic

Re: Urzadzanie domu

: 25 paź 2020, 15:28
autor: vovin
u nas dobrze się sprawdziła firma od aranżacji