Strona 1 z 1

Kto ocynkuje ogrodzenie?

: 06 lis 2020, 11:05
autor: Joachim-90
Hej. Potrzebny mi fachowiec, który zajmie się ocynkowaniem ogrodzenia na mojej posesji. Na innym forum polecono mi firmę Robart, która działa w mojej okolicy. Czy waszym zdaniem warto korzystać z ich usług?

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

: 12 lis 2020, 5:48
autor: stefan
Wiem tyle, że malowanie proszkowe to ich specjalność. Sądząc po tym, jak profesjonalnie do tego podchodzą, to każdą z oferowanych usług zrealizują na najwyższym możliwym poziomie, także ja ekipę z firmy Robart zdecydowanie polecam.

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

: 22 lis 2020, 3:41
autor: kalafior
Właaasnie malowanie proszkowe ! przecież to jest takie rewelacyjne i solidne oraz konkretne malowanie https://proszkowe-malowanie.com Powłoka nakładana na przedmiot w procesie malowania proszkowego nadaje powierzchni pożądany kolor i tworzy solidną ochronę antykorozyjną. Farby proszkowe pozwalają uzyskać dobry efekt wizualny, co mnie już całkowicie naprawde odpowiada.

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

: 15 gru 2020, 16:34
autor: Michaś
Cynkowane ogrodzenie ze stali zwykłej wymaga lakierowania, w naszych warunkach atmosferycznych zapewne co kilka lat i właśnie zdecydowaliśmy się na wykonanie ze stali nierdzewnej, nie wyszło dużo drożej a trwałość ma być na 100 lat , co o tym sądzicie
stalprodukcja.pl fakt jest kolor błyszczący ale w sumie to nam pasuje do elewacji budynku.

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

: 18 gru 2021, 15:44
autor: Mokoszło
Ja całościowe malowanie konstrukcji stalowych zleciłem firmie http://qendok.pl/uslugi-lakiernicze/, okazało się to po prostu strzałem w 10, bo firma sprawnie sobie ze wszystkim poradziła, do tego właśnie również aplikacja farby została wykonana w sposób rzetelny i bezproblemowy. Malarnia ma dużo doświadczenia, radzi sobie z czasem, mają odpowiednie zaplecze techniczne które przekłada się na efekt końcowy dokładnie taki, jak chce klient. Dla mnie to osobiście bardzo ważne