Strona 1 z 1

Lublin kupno mieszkania

: 03 lis 2020, 8:01
autor: Gardenia
Szukam obecnie dla siebie mieszkania w Lublinie. W jakich dzielnicach warto jest kupić mieszkanie? Interesują mnie raczej inwestycje deweloperskie.

No i czy Waszym zdaniem ceny nieruchomości spadną? W ostatnich latach bardzo wzrosły.

Re: Lublin kupno mieszkania

: 03 lis 2020, 9:25
autor: Ippar
To nie jest jakiś duży wzrost. Wynagrodzenia w tym czasie wzrosły znacznie wyżej, coraz większą ilość osób zarabia sensowne pieniądze, inflacja również robi swoje, napływ emigrantów ekonomicznych. Korekta może się zdarzyć ale będzie to raczej ograniczone do słabych lokalizacji. Dobre bez problemu będą się bronić lub wręcz dalej rosnąć. Podobnie było 10-11 lat temu.

W Lublinie polecam zerknąć sobie na nieruchomości od tego dewelopera;
http://www.luk.net.pl/nieruchomosci.html

Realizuje obecnie kilka projektów w dobrych dzielnicach.

Re: Lublin kupno mieszkania

: 15 lis 2020, 15:48
autor: kalafior
Jeśli chodzi o dewelopera z wrocławia to mogę polecić jednego z którym mieliśmy styczność, kreator dom to firma która właśnie sprzedała nam mieszkanie w warszawie na osiedlu zielonki residence , sam proces sprzedaży przebiegł bardzo sprawnie może dlatego że był to zakup za gotówkę bezpośrednio przedstawiciel bardzo sympatyczny a mieszkanie jak na chwilę obecną bez zarzutów.

Re: Lublin kupno mieszkania

: 18 lis 2020, 19:09
autor: kaśka
o czytałam ostatnio, że lublin ma stosunkowo tanie domy i warto kupować tam mieszkania czy domy jako formę inwestycji, czy to prawda?
Jeśli tak warto by było wiedzieć jakie dzielnice są fajne :)

Re: Lublin kupno mieszkania

: 22 lis 2020, 14:40
autor: marek
Też o tym słyszałem ale ta lokalizacja mi zupełnie nie odpowiadała więc wybrałem osiedle nowa grochowska na Pradze Południe i jestem zadowolony z tego wyboru, mam wszystko w pobliżu i dobry dojazd do centrum miasta i innych dzielnic

Re: Lublin kupno mieszkania

: 21 sty 2021, 15:34
autor: weronikajawoczyńska
Zdecydowanie polecam deweloper Lublin TBV! Najpiękniejsze mieszkania na wynajem i mieszkania na sprzedaż lublin jakie kiedykolwiek widziałam. Osiedla są całkowicie strzeżone i monitorowane 24/h a przestrzeń wokół jest idealnie zagospodarowana np na spacery z dziećmi bądź zwierzątkiem:)

Re: Lublin kupno mieszkania

: 25 sty 2021, 16:34
autor: finka125
Może warto szukać różnych ofert w różnych miastach? Dobrze jest znać rozeznanie jeśli chodzi o rynek i trafisz na najlepszą propozycję, która spełni wszelkie oczekiwania w tym obszarze. Możliwe, że dzięki https://asbud.com/ wybierzesz najciekawszą i najrozsądniejszą opcję w tym wypadku. Dobrze zatem pomyśleć o tym czego potrzebujesz od konkretnego mieszkania i postawić na skonkretyzowane poszukiwania.

Re: Lublin kupno mieszkania

: 03 lut 2021, 11:44
autor: ćma
Na pewno można powiedzieć, że dom to marzenie wielu osób i warto taką decyzję na spokojnie dokładnie przemyśleć. Jaki to miałby być dom, w jakiej lokalizacji. Warto też poprzeglądać sobie oferty biur nieruchomości https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy , ponieważ są tak różnorodne, że można coś dla siebie odpowiedniego wybrać.

Re: Lublin kupno mieszkania

: 18 lut 2021, 11:31
autor: żep33
W Lublinie mieszkania poszły w górę i to bardzo mocno. Za to działki w okolicach Dąbrowicy w stronę Nałęczowa moim zdaniem są w dobrej cenie, a jeśli nie mamy dużo funduszy to możemy poszukać tańszych i gotowych projektów domów. Na przykład taki https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-4 . Na takie działki, które się tam znajdują to jest idealny.