Strona 1 z 1

Meble z drewna na wymiar

: 04 wrz 2020, 19:26
autor: emir_91
Orientujecie się, gdzie mógłbym zamówić drewniane meble na wymiar? Jak na razie chyba najbardziej odpowiada mi oferta producenta Edar. Może macie na jego temat opinie, którymi chcielibyście się podzielić?

Re: Meble z drewna na wymiar

: 12 wrz 2020, 7:51
autor: Aaron_75
Zacznę od tego, że szukałem drewnianych mebli do sypialni. Znalazłem je właśnie w ofercie wspomnianego producenta. Nie spodziewałem się tak korzystnej ceny, nie mówiąc już o fantastycznym wykonaniu i szczegółowym wzornictwie. Jestem więcej niż zadowolony, dlatego z czystym sumieniem polecam.

Re: Meble z drewna na wymiar

: 20 wrz 2020, 23:41
autor: kajtuś
Według mnie jest to bardzo dobra decyzja- to, że chcecie kupić meble drewniane. Takie meble będą porządne i na długie lata. A jak będziecie stosować środki do ochrony drewna to zachowacie ich wygląd estetyczny.

Re: Meble z drewna na wymiar

: 28 wrz 2020, 16:50
autor: ońtrn
Też zdecydowałem się na meble robione na wymiar i mogę powiedzieć że był to dobry wybór. Jeżeli mieszkacie w okolicach Torunia i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która wykonuje meble na wymiar to polecam wam zgłosić się do https://www.wonder-home.pl/ Oni wykonują solidne i dobrze się prezentujące meble na zamówienie.