Strona 1 z 1

Grille i paleniska ogrodowe

: 28 wrz 2020, 10:19
autor: Tomękpl
Poznaj ofertę naszego sklepu z akcesoriami do grillowania i gotowania na powietrzu. Grillomaniak.pl to producent najwyższej klasy kociołków żeliwnych, palenisk ogrodowych i grilli. Najwyższa jakość w najniższej cenie. Grill ogrodowy sklep Grillomaniak.pl. Zapraszamy!

Re: Grille i paleniska ogrodowe

: 23 paź 2020, 16:41
autor: tomuś
Ciężko wyobrazić sobie w sezonie ogród bez grilla. Bynajmniej u mnie bardzo często jest on w użyciu. Zawsze miałem tak zwane jednorazówki, jednak w tym roku zainwestowałem w porządny grill gazowy. długo wahałem się, jaki ma on być i wybór padł na ten gazowy. Dokładnie taki, jakiego szukałem znalazłem na https://polgrill.pl/grille-gazowe/ . Mają świetny wybór grilli różnego rodzaju. Akcesoriów również nie brakuje, więc zajrzę na stronę jeszcze nie raz :)

Re: Grille i paleniska ogrodowe

: 07 gru 2020, 15:33
autor: Erica
W moim przypadku zakup dobrego grilla też jest bardzo ważną kwestią. Uwielbiam grillować, poza tym potrawy z grilla są przede wszystkim dietetyczne. Dlatego spodobał mi się grill Ofyr Concrete 100 z betonową podstawą: https://ogrodolandia.pl/grill-ofyr-conc ... a-podstawa . Myślę, że zakup takiego grilla będzie inwestycją na lata.

Re: Grille i paleniska ogrodowe

: 08 mar 2021, 10:02
autor: ŁuaszEk
Jak szukacie dobrych grilli to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na wersje gazowej, tym bardziej że w dobrej cenie można go kupić od producenta https://koler.pl/ w rożnych wersjach, dla tych profesjonalistów, ale i amatorów smacznych potraw grillowanych i wyjątkowych chwil ze znajomymi w ogrodzie.