Strona 1 z 1

dobry grafik

: 30 kwie 2019, 1:32
autor: nivilka
Macie namiary na kogoś takiego? Myślę nad https://www.labcreation.pl/ ponieważ brat mi polecił. Tanie usługi mają i ogromny wybór. Zastanowię się nad nimi, co myślicie?

Re: dobry grafik

: 28 maja 2020, 16:29
autor: lordinos
Póki co to ja sam się uczę nowych rzeczy jako grafik komputerowy jestem zapisany na kurs https://www.proedukacja.edu.pl/grafik-k ... ultimediow jak tylko się rozpocznie to sobie obiecałem, że dam z siebie wszystko. Bardzo, ale to bardzo chcę pracować w tym zawodzie w przyszłości.

Re: dobry grafik

: 03 cze 2020, 18:27
autor: ethelyn.dubuque
Zastanawiam się właśnie nad umieszczeniem zlecenia graficznego https://zleca.pl/zlecenia/uslugi-graficzne, aby szybko znaleźć dobrego wykonawcę. Wiele freelancerów w taki sposób poszukuje prac dodatkowych, jest to dla nich świetna okazja, a ja zyskuje szybką i fachową pomoc, za wcześniej ustaloną stawkę pieniężną.

Re: dobry grafik

: 23 sie 2020, 10:00
autor: rickey.cummerata
Jeżeli planujemy karierę w zawodzie grafika komputerowego, dobrze jest obrać główną specjalizację, wokół której będzie się rozwijać swoje umiejętności https://kurierwysmaz.pl/pl/679_material ... zonty.html. Dobry grafik komputerowy to specjalista, którego wyróżnia świetne wyczucie koloru, kompozycji, wysokie poczucie estetyki oraz warsztat z zakresu obsługi programów graficznych.

Re: dobry grafik

: 07 mar 2021, 19:42
autor: Kolla
Obecnie ciężko zlokalizować jakieś kursy stacjonarnie, raczej wszystko działa online. Jednak, aby dowiedzieć się, jak znaleźć takie szkolenia, można podpytać w ośrodkach szkoleniowych. Namiary na takie miejsca rozsiane po całej Polsce można znaleźć tutaj https://www.po-godzinach.pl/firmy/mazow ... 0-%20kursy. Świetna sprawa. Wystarczy spisać numer i zadzwonić.

Re: dobry grafik

: 29 kwie 2021, 13:55
autor: Żona
A skoro już o grafice mowa, to czy wiecie, czym się różni grafika rastrowa od wektorowej? Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł, który wyjaśnia te różnice, na stronie internetowej https://advist.pl/grafika-wektorowa-rastrowa-roznice/. Polecam również i Wam się z nim w wolnej chwili zapoznać ;)