Strona 1 z 1

Systemy alarmowe

: 29 kwie 2019, 9:59
autor: anula
Myślę, że zdecydowanie warto zainteresować się systemami alarmowymi, ponieważ dzięki temu można czuć się naprawdę bezpiecznie. Polecam szczególnie zwrócić uwagę na systemy alarmowe ze sklepu https://ivel.pl/ bo mają systemy bardzo dobrej jakości. Sama zastanawiam się, czy takie systemy alarmowe będą odpowiednie do mojego domu. Zależy mi na tym, aby wszystko było zabezpieczone.

Re: Systemy alarmowe

: 12 wrz 2019, 11:38
autor: malaaa9899
Ja już od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy zamontować systemy alarmowe w swoim domu. Świetnie można to połączyć z inteligentnym domem, o czym dowiedziałam się czytając artykuł na stronie http://www.alarmowysystem.pl/ Bardzo wiele osób korzysta teraz z takich możliwości i trzeba o tym pamiętać, bo może to naprawdę wiele ułatwić.

Re: Systemy alarmowe

: 11 gru 2019, 17:28
autor: alizacy
Do elementów takiego systemu może też się wliczyć kamera do nagrywania , w którą uważam powinien wyposażyć się każdy, tym bardziej że nie jest to drogi wydatek. A jednak zwiększa bezpieczeństwo domowników. Obraz można z dowolnego miejsca oglądać na smartfonie o każdej porze, np. w przypadku kiedy z dzieckiem zostaje opiekunka lub kiedy zostawiamy dom bez opieki podczas wyjazdu

Re: Systemy alarmowe

: 18 paź 2020, 16:10
autor: malkolm
Nam system alarmowy zakładała firma Securitas https://www.securitas.pl/ i działa on sprawnie, bezawaryjnie. Co więcej - zdecydowaliśmy się na podłączenie do Securitas Operation Center i wykupienie usługi monitoringu systemu alarmowego – dzięki podglądowi obrazu z kamer wiadomo czy firma ochroniarska ma wysyłać patrol na miejsce czy nie jest to konieczne a my oszczędzamy pieniądze. Ja jestem z tego pakietu w 100 % zadowolony, finansowo wychodzi to bardzo sensownie.