Strona 1 z 1

Depilacja brody

: 10 wrz 2020, 10:14
autor: MniejszaNiz
Szukacie profesjonalnego gabinetu gdzie wykonują depilację brody? Sprawdźcie ofertę gabinetu Laser Skin Care - depilacja brody Gliwice
Będziecie zadowoleni z efektów oraz cen

Re: Depilacja brody

: 17 wrz 2020, 16:52
autor: Bara66
Gdy ciekawi Ciebie właśnie ten problem to jak najszybciej przeczytaj ten artykuł. Mam nadzieję, iż znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje. Spójrz w wolnej chwili - http://takadepilacja.pl .

Re: Depilacja brody

: 21 gru 2020, 10:54
autor: Elćak
wiesz co, ja bym się skontaktowała z https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ - to świetna klinika, mają najnowocześniejsze urządzenia i warto iść tam na konsultacje

Re: Depilacja brody

: 12 lut 2021, 7:49
autor: Gość
Przez branie hormonow skutkiem ubocznym było pojawienie się włosów na brodzie i wasik. Cale szczecie trafiłam do https://depilconcept.pl/ i tu metoda shr usunęłam zbędne owłosienie. A nie wierzylam poczatkowo ze sie uda. Juz po pierwszym zabiegu bylo widac roznice ale ja sie zdecydowalam na 10 by ten efekt byl lepszy.

Re: Depilacja brody

: 21 cze 2021, 16:48
autor: finka125
Możliwe, że usunięcie niechcianych włosków, może odbyć się skuteczniej i trwalej. Zachęcam zatem do zapoznania się z propozycją od https://beautifly.eu/produkt/b-glammi-depilator-ipl/ na depilację światłem IPL, która nie tylko jest bezpieczna, ale przede wszystkim bardzo ale to bardzo skuteczna. To świetne rozwiązanie na wszystkie parte ciała, więc warto o tym pomyśleć na przyszłość.