Strona 1 z 1

System alarmowe

: 03 sie 2020, 0:37
autor: Lock
Powiem szczerze, że od kiedy zaczęliśmy budowę domu wiedziałam, że zdecydujemy się na montaż systemu alarmowego https://saippsecurity.pl/3-zabezpieczen ... iczne.html po prostu, żeby spać spokojnie. Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z agencją ochroniarską Saipp Security i wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Też macie zainstalowany alarm w waszych domach?

Re: System alarmowe

: 09 sie 2020, 22:53
autor: lormart
W dzisiejszych czasach system alarmowy i monitoring to moim zdaniem podstawa


_____________________
www.znajdzreklame.pl

Re: System alarmowe

: 22 sie 2020, 22:03
autor: mycha
A na tej stronie https://www.napad.pl/214-centrale-alarm ... a-evo.html sprawdzaliście już asortyment? Jeśli chcecie zabezpieczyć swój dom czy firmę, to warto sobie tam zerknąć. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych obiektów, oczekiwań czy też budżetu. Koniecznie się tam rozejrzyjcie.

Re: System alarmowe

: 31 sie 2020, 0:12
autor: iza313
A ja ze swojego doświadczenia polecam firmę Blasttech z Wrocławia.
podsyłam link https://wroclawmonitoring.pl/kontakt-mo ... g-wroclaw/

Re: System alarmowe

: 06 sty 2021, 14:26
autor: krówka
alarm to jedno ale proponuje tez zalozyc monitoring :) Moze nie koniecznie w domu ale przed domem albo na drzwi wejsciowe albo na tyly dzialki :) My mamy taki system do samodzielnego podlaczenia z lanberga, bardzo fajna sprawa a cena nie jest wysoka

Re: System alarmowe

: 20 sty 2021, 14:10
autor: iniecęq
Nic dziwnego, że teraz coraz więcej osób zabezpiecza swoje domu. Do nas chciano się włamać w zeszłym roku, wieczorem, nawet jeszcze ciemno nie było, tylko tyle, że my byliśmy w pracy. Na całe szczęście posiadamy monitoring wizyjny, który zapewnia nam agencja ochrony OCHRONA-GOT z Warszawy. https://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny. To rzetelni ludzie, skuteczni, powstrzymali złodziei, zareagowali szybko, naprawdę opłaca się skorzystać z ich usług, polecam.

Re: System alarmowe

: 16 lut 2021, 13:00
autor: Małgosia
Słuszna decyzja. Ja także zdecydowałam się na instalację systemu alarmowego w swoim domu. Doborem i montażem urządzeń zajęła się firma https://www.ebx.pl. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania, ponieważ alarm już raz uchronił mnie przed włamaniem podczas mojej nieobecności w domu.

Re: System alarmowe

: 04 mar 2021, 16:32
autor: miśka
U nas za system alarmowy odpowiada firma https://tst-group.pl To świetni profesjonaliści z dobrymi stawkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Firma działa solidnie i kompleksowo w dosłownie kilka dni zamontowali cały system alarmowy polecam szczególnie osobom którzy mieszkają w dość niebezpiecznych okolicach

Re: System alarmowe

: 10 mar 2021, 11:30
autor: Adi3883
Z pewnością dobrym pomysłem jest współpraca z firmą https://www.systemyalarmowe-stella.pl/o-firmie. Profesjonalnie instalują zabezpieczenia alarmowe i przeciwpożarowe w budynkach różnego typu. Wychodzą ze swoją ofertą także dla przemysłu, na przykład hal produkcyjnych. Współpracowaliśmy z nimi już dwukrotnie i duże wrażenie robi fachowe podejście do wykonywanych zadań, a przy tym indywidualne nastawienie do klienta.

Re: System alarmowe

: 24 mar 2021, 9:03
autor: KrzysiekEł
A może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem dobrej jakości zestawów kamer IP i my też wybraliśmy ORLLO CAMSET PRO 4+ https://orllo.pl/zestaw-do-monitoringu- ... 1080p.html cena niczego sobie, wysoka jakość obrazu, tryb nocny, powiadomienia alarmowe i do tego łatwa obsluga poprzez apkę nawet jak jestem daleko od domu :)

Re: System alarmowe

: 30 cze 2021, 9:47
autor: Nannaś
Ja się zastanawiam nad wielką płytą i bezprzewodowką. Tam z wifi potrafią być też problemy.

Ogolnie mam doprowadzone już kable wszędzie i nie mam kabli pod alarm bo nie zakładałem sobie że będe go tworzył.

Teraz nie ma opcji prowadzenia elektryki Czy ktos ma może alarm bezprzewodowy? Jak się sprawdza?
http://energetyczni.pl/alarmy-satel-spr ... twa_fipl.a

Re: System alarmowe

: 10 lip 2021, 20:27
autor: aótostrada
System alarmowy zaproponowany przez http://atline.pl/oferta/produkty/ całkowicie mi wystarczył. Pozwoliło to na poprawę bezpieczeństwa na terenie hali. Poza alarmem, zamówiliśmy od nich także czujniki i kamery termowizyjne. Nie ma co żałować na bezpieczeństwo, tym bardziej w tak niebezpiecznych czasach.

Re: System alarmowe

: 11 sie 2021, 19:43
autor: oląś
Poszukuję bramy sieciowej wifi do magazynu - najlepiej na światłowodzie. Znalazłem po researchu rozwiązań: uap-ac-lr - https://netselekt.pl/pl/p/Ubiquiti-UniF ... C-LR/58058 - czy ktoś ma doświadczenie w tych rzeczach? Dobre rozwiązanie, czy szukać dalej?

Re: System alarmowe

: 22 sie 2021, 17:10
autor: pitaja
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://czujniki.com.pl