Strona 1 z 1

Zbuduj dom dla rodziny

: 10 sie 2020, 21:14
autor: Sasa
Naprawdę chcę założyć rodzinę. Ale do tego trzeba zbudować dom. Mam kobietę. Ale nie możemy mieszkać razem, bo nie mamy własnego mieszkania. Co możesz doradzić?

Re: Zbuduj dom dla rodziny

: 21 lut 2021, 11:02
autor: Żona
A co z projektem domu? Czy macie już wybrany swój wymarzony? Ja ostatnio przeglądałam sobie w sieci różne projekty i trafiłam na całkiem fajny na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt. Co Wy sądzicie o projekcie "Hiacynt" oferowanym przez Pracownię Architektoniczną MG Projekt?

Re: Zbuduj dom dla rodziny

: 23 lut 2021, 23:03
autor: Jaśmina
Żona pisze: 21 lut 2021, 11:02 A co z projektem domu? Czy macie już wybrany swój wymarzony?
Projekt, który pokazałaś jest bardzo ciekawy, ale dla mnie taki dom jest za duży. My mamy jedno dziecko i na takiej powierzchni to chyba byśmy się zgubili. ;) Postawiliśmy na coś zdecydowanie mniejszego i bardziej przytulnego https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-2. Lubimy spędzać czas we trójkę, a taki układ, jaki jest w tym domu zachęca do wspólnego siedzenia. Wszystko jest na jednym piętrze i nie da się przejść niezauważonym po wyjściu z sypialni. Dla nas to duża zaleta tego domu.

Re: Zbuduj dom dla rodziny

: 25 lut 2021, 9:31
autor: Elzi
Mi projekt domu zrobiła firma Janusza Juroszka. Współpraca przebiegała super, a efekt ucieszył oko. Dzisiaj dom stoi już piękny w całej okazałości. Wszystkim polecam. Tutaj znajdziesz ich przykładowe realizacje https://www.zrbjuroszek.pl/nasze-realizacje.