Strona 1 z 1

Oświetlenie LED

: 01 lip 2020, 11:48
autor: Oktawian1975
Witam. Poszukuję sprawdzonego sklepu internetowego, w którym znajdę różnego rodzaju ledowe oświetlenie. Znacie jakiś, który warto byłoby polecić?

Re: Oświetlenie LED

: 17 lip 2020, 2:35
autor: Samir-95
Moim zdaniem najlepiej kupować takie oświetlenie w ledcorn.pl. To dobrze wyposażony sklep z niezłymi cenami. Ich produkty pochodzą od renomowanych producentów, więc zarówno jakość, jak i żywotność nie budzi zastrzeżeń.

Re: Oświetlenie LED

: 13 sie 2020, 23:24
autor: domowka
Ledy to teraz zdecydowanie dominujaca pozycja na rynku. Tez bardzo wiele z nich znalazlo zastosowanie na rynku inteligentnego oswietlenia, ktore rowniez jest coraz bardziej popularne. Jak kogos temat interesuje bardziej to mozna sie dowiedzie wiecej na https://spectrumsmart.pl/

Re: Oświetlenie LED

: 21 maja 2021, 1:52
autor: vovin
Jeśli chodzi o technologie świetlne LED - listwy, paski LED, listwy i paski hermetyczne, moduły LED, reflektory, lampy LED, oprawy - profile, sterowniki, zasilacze i akcesoria - wszystko to znajdziecie w dobrych cenach u producenta, czyli w firmie GOMAR PLUS https://gomarplus.pl/oferta.html Mają bardzo dobry wybór i świetnej jakości produkty, nam bardzo dobrze służą.