Strona 1 z 1

Oczyszczalnia a ekologia

: 02 lip 2020, 5:09
autor: oda-87
Słyszał ktoś z was o przydomowych oczyszczalniach ścieków? Ich budową zajmuje się między innymi firma biohydrosystem.pl. Mam plan zainwestować w taką oczyszczalnię, bo jest ponoć o wiele bardziej przyjazna dla środowiska.

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 26 lip 2020, 15:09
autor: Bolebor60
Bio Hydro System buduje solidne oczyszczalnie, więc mogę ich polecić. Zawsze doradzają optymalne rozwiązanie dla danego gospodarstwa. Taka instalacja jest też tania w eksploatacji i bardzo wygodna w obsłudze.

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 12 wrz 2020, 22:36
autor: dannika
Dokładnie, przydomowe oczyszczalnie ścieków to fantastyczna sprawa. Są ekologiczne, oczyszczonej wody używacie do podlewania ogrodu no i wychodzi to taniej niż szambo bo osad wybieracie rzadziej, także ma to same plusy. Nasza przydomowa oczyszczalnia ścieków pochodzi od EKO-BIO https://oczyszczalnia.net/ z łódzkiego, jest solidna, dobrze działa no i u nich nie przepłaciliśmy.

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 13 wrz 2020, 17:38
autor: mayczak
Ja niestety nie mam.
___
rzeczywistość wirtualna Katowice

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 07 gru 2020, 14:22
autor: erilć
Jeżeli planujecie wybudować własną oczyszczalnię to musicie jeszcze rozejrzeć się za firmą, która wam zaprojektuje instalację wodną i kanalizacyjną dla niej. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.profim.net.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 09 maja 2021, 23:11
autor: bałwanki00
Sporo w rozwiązaniach ekologicznych ma do powiedzenia również fotowoltaika - to w pełni darmowy prąd. Dobrze dobiorą oraz zaprojektują nam instalacje z https://ekofachowcy.pl/ . Znajdziemy tam namiary do najlepszych firm w branży, jak widać opłaca się być fachowcem, współpraca z takimi firmami i zamontowanie fotowoltaiki to czysta przyjemność.

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 10 maja 2021, 19:22
autor: ekosyśtem32
Na stronie fotowoltaika warszawa dotacje pomogą z całą dokumentacją potrzebną do uzyskania dofinansowania, zajmą się również montażem instalacji fotowoltaicznej, możesz skorzytsać z oferty kierowanej do prywatnych inwestorów, firm, czy rolnictwa. Polecam bardzo zainteresowanym sama skorzytsałam

We must fight and punish, punish harshly!

: 12 maja 2021, 16:30
autor: użytkownika33
Radimov insulted the refereeing panel, super league was removed, but then he again entered the sports core. After the match, Radimov entered the referee's room, obscenely insulting the match inspector. The president of the Tver club, Ajoev, and the sports director, Panfilov, entered the referee's room without permission. Ajoev insulted and threatened the judging panel. Radimov was disqualified for five matches and fined 50 thousand rubles for insult, entering the referee room and non-execution of sanctions. "Tver" - for failure to ensure security was fined 50 thousand and one match on a neutral field.

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 17 maja 2021, 9:21
autor: błahy
Uważam tak jak moi poprzednicy :) jeśli ekologiczne rozwiązania, to fotowoltaika wchodzi na szczyty! Cieszy mnie to, że coraz więcej osób inwestuje w to rozwiązanie. Sam mam panele na dachu mojego rodzinnego domu. Namówił mnie znajomy kilka lat temu, wynająłem więc firmę PV Projekt, którzy zajęli się montażem i teraz co... oszalałem na punkcie rozwiązań OZE ;)

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 19 maja 2021, 12:20
autor: jaskóła
Przydomowa oczyszczalnia ścieków to świetne rozwiązanie, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Nadal bardzo dużo osób mieszkających w domach jednorodzinnych ma na podwórku szamba. Aby zwiększyć wydajność takiego szamba, zniwelować toksyny i nieprzyjemne zapachy, warto zainwestować w dobrej jakości bakterie. Sama je kupuję w tym sklepie https://www.target.com.pl/.

Re: Oczyszczalnia a ekologia

: 09 cze 2021, 19:06
autor: małek
W mojej ocenie, świetne warunki jeśli chodzi o OZE oraz ogólnie: źródła odnawialnej energii ma respect energy gdzie znajdziecie świetną ofertę, związaną z zieloną energią. Uważam, iż warto ich sprawdzić, ponieważ mają najkorzystniejszą ofertę w moim mniemaniu.