Strona 1 z 1

Stół do jadalni

: 04 lip 2020, 21:31
autor: brunhilda
Cześć Wam :) Szukam ładnego stołu do jadalni. Powinien być duży, ponieważ jak spotykamy się na rodzinne święta to jest nas całkiem sporo. Czy możecie polecić mi jakiegoś producenta?

Re: Stół do jadalni

: 15 lip 2020, 1:41
autor: ilona_82
Ja zamówiłam meble do jadalni w firmie Edar https://www.edar.com.pl/rodzaj/meble-do-jadalni/. Są bardzo solidne, bo stół jest dębowy. Wykonanie świetne, w każdym szczególe. Stół i krzesła pięknie się prezentują w jadalni, polecam :)

Re: Stół do jadalni

: 30 lip 2020, 23:11
autor: Ippar
Kochani poszukuje stolika, ktory bylby stolikiem kawowym jak i zarazem lawa rozkladana w razie wiekszych gosci. W mieszkaniu niestety brak miejsca na stol. Moze macie jakies inspiracje i podeslecie swoje pomysly lub fotki. Niestety ale pomieszczenie nie jest duże, tak wieć sami rozumiecie - nie chciałabym go niepotrzebnie zagracać.

Przeglądałam sobie stoły w sklepie Witek. Co sądzicie o tym ławostole rozkładanym?
Obrazek

Re: Stół do jadalni

: 03 sie 2020, 22:31
autor: mayczak
Koniecznie musicie sprawdzić sobie ofertę https://otomeble.pl/stoly.html , na której znajdziecie sobie stoły rozkładane. Wydaje mi się, że takie stoły to jak najbardziej dobra opcja, ponieważ normalnie nie zajmują wiele miejsca i są odpowiednie dla standardowej rodziny, a w razie potrzeby można je rozłożyć i zmieścić więcej osób.

Re: Stół do jadalni

: 30 lis 2020, 4:51
autor: Kamiśka
Przyznam, że długo się wahałam przed tym wyborem. Ostatecznie uległam mężowi i zgodziłam się na meble na wymiar od Prodekor http://prodekor.com.pl/oferta/meble-do-domu/. Nie spodziewałam się olśniewającego efektu. Zdanie zmieniłam już na pierwszych etapach współpracy. Mają dobre podejście do klienta i wykonają meble o jakich marzycie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.