Strona 1 z 1

Panele fotowoltaiczne Łódź

: 02 lip 2020, 20:24
autor: barnaba
Witam. Jakie znacie sprawdzone firmy zajmujące się montażem paneli fotowoltaicznych? Szukam fachowców z Łodzi bądź okolic. Mam dość duże gospodarstwo, więc myślę, że taka inwestycja mi się opłaci.

Re: Panele fotowoltaiczne Łódź

: 07 lip 2020, 12:39
autor: Izabela
Moim zdaniem najlepiej skorzystać z usług firmy Cieplik. Tutaj kontakt do nich kolektory.lodz.pl. Znają się na fotowoltaice, więc pomogą Ci wybrać odpowiednią instalację, zresztą szybko i sprawnie ją zamontują. Polecam!

Re: Panele fotowoltaiczne Łódź

: 14 lip 2020, 4:31
autor: motofan
Barnaba, pewnie że się opłaci:) Możesz naprawdę dużo zaoszczędzić no i wiesz, świadomość korzystania z ekologicznego rozwiązania też daje satysfakcję. Ja poleciłbym formę El-Sun, która u nas panele zakładała. Działają na skalę ogólnopolską, więc śmiało możesz skorzystać z ich usług. Dostarczają konstrukcję najwyższej jakości, możliwie najbardziej odporne na niekorzystne warunki pogodowe, o czym możesz poczytać na stronce https://el-sun.pl/artykul/instalacje-fo ... osferyczne . Instalacja fotowoltaiczna oczywiście objęta jest gwarancją , a ponadto są opcje dotacji i finansowania w ratach.

Re: Panele fotowoltaiczne Łódź

: 18 lip 2020, 5:36
autor: schuster.bill
Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, to korzystna inwestycja na lata.

Re: Panele fotowoltaiczne Łódź

: 23 lip 2020, 6:10
autor: kuba332
Po przeczytaniu artykułu jak rozbudować instalację fotowoltaiczną bardzo dobrze wiem jakie panele fotowoltaiczne będę miał na moim dachu. Na ten temat będę musiał jeszcze porozmawiać z moją kochaną małżonką,ale ona na 100 procent na pewno się zgodzi. Jak chodzi o pieniądze to trochę oszczędności mam i bez problemu mi kasa wystarczy.Całą moją rodzinę namawiam na instalacje fotowoltaiczne.

Re: Panele fotowoltaiczne Łódź

: 30 lip 2020, 0:31
autor: joanie95
Warto zastanowić się nad instalacją takich paneli, ponieważ to bardzo oszczędne rozwiązanie.