Strona 1 z 1

Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 16 cze 2020, 17:15
autor: Celestia99
Jakie płytki podłogowe i ścienne polecacie do kuchni? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć nic dobrego.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 17 cze 2020, 12:02
autor: Lara_73
Sprawdź sobie stronę cerdesign.pl - płytki podłogowe i płytki ścienne w każdym stylu, w różnych cenach. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 07 lip 2020, 12:09
autor: towne.braxton
Warto postawić na ceramikę, która jest solidna i wytrzymała.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 15 lip 2020, 9:50
autor: kuba332
Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was czytał bardzo ciekawy artykuł https://budowadomu24.pl/piekna-podloga- ... dlogowych/ .Sam ten artykuł przeczytałem cztery razy i naprawdę bardzo dużo z niego się dowiedziałem. Jeśli chcecie państwo się bardzo dużo dowiedzieć i jeszcze nie przeczytaliście tego artykułu to naprawdę polecam wam żebyście przeczytali ten artykuł. Warto poświecić ten kwadrans.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 19 lip 2020, 20:56
autor: Andrzej1
Na pewno powinniście odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki efekt chcecie uzyskać. Jeśli zależy Wam na nowoczesnym wyglądzie, to powinniście sprawdzić płytki Tubadzin. Jestem przekonany, że spodoba się Wam oferta płytek wielkoformatowych. Możecie wykorzystać je nawet na blat kuchenny, co robi mega wrażenie.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 20 lip 2020, 15:22
autor: Maggie6
Ja na pewno nie polecam płytek w polerze. Może pięknie wyglądają, ale można naprawdę wywinąć orła, jeśli wasze kapcie nie mają systemów antypoślizgowych ;) Sama mam takie jasno-beżowe (prawie białe) duże płytki w kuchni i już parę razy na nich zatańczyłam.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 24 lip 2020, 16:18
autor: Anula30
Ja miałam drobny problem z wyborem płytek dlatego postanowiłam zasięgnąć opinii ekspertów. Udałam się do salonów Mo, gdzie nie tylko znalazłam świetne płytki (możecie zerknąć tutaj https://grupamo.pl/?post_type=media&p=18477 ) ale i otrzymałam fachową pomoc i doradztwo jak urządzić salon i dobrać płytki tak by wszystko ze sobą współgrało.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 03 sie 2020, 11:20
autor: swaniawski.karli
Ważną kwestią jest też klej do płytek https://www.kleib.pl/kategorie/kleje-do-plytek/ przy którego kupnie trzeba wziąć pod uwagę rodzaj podłoża oraz jego ewentualne nierówności. Duże znaczenie ma też czas przeznaczony na ułożenie płytek, kiedy chcemy aby z pomieszczenia można było jak najszybciej korzystać, należy wtedy zastosować klej szybkowiążący.

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 10 mar 2021, 13:44
autor: paulinabb
Czy bierzesz w ogóle pod uwagę cegłę? W tym przypadku masz wiele możliwości, bowiem cegłę możesz wykorzystać w kuchni w formie: płytek ceglanych na ścianę lub płytek ceglanych podłogowych. Myślę, że warto rozważyć którąś z tych opcji, bo jak wiadomo cegła ozdobna nigdy nie wychodzi z mody ;)

Re: Jakie płytki podłogowe i ścienne kupić

: 24 mar 2021, 10:46
autor: bęka
Cześć, jeżeli szukasz idealnego narzędia która pomoże Ci w wyposażeniu pomieszczeń warto sprawdzić ten portal gdzie mają mnóstwo porad. Znajdziesz tam na multum aranżacji, profesjonalistów poza tym nowoczesny wizualizator, który okaże się pomocny przy wyborze płytki podłogowe. W przyszłości możesz zobaczyć swoją wymarzoną kuchnie, pokoju sypialnego przy pomocy kilku kliknięć. Niekonwencjonalna technologia wynosi to do kosmicznego poziomu.