Strona 1 z 1

Kamień na skalniak

: 07 cze 2020, 6:49
autor: przybyslawa81
Co możecie mi powiedzieć na temat firmy piaskowce.com? Chciałabym stworzyć skalniak w ogrodzie z użyciem tych kamieni, więc szukam opinii na ich temat.

Re: Kamień na skalniak

: 19 cze 2020, 0:11
autor: Żywisława94
Elewacja mojego domu jest wykonana z użyciem piaskowca od tej firmy. Moim zdaniem wygląda to świetnie, a same kamienie są porządne i w naprawdę dobrej cenie. Bardzo polecam.

Re: Kamień na skalniak

: 13 lip 2020, 17:21
autor: aokon
Na samym początku dowiedz się jakie chcesz rośliny. Dopiero później dopasuj odpowiednie podłoże.

Re: Kamień na skalniak

: 27 paź 2020, 16:00
autor: mariusz35
Olbrzymi wybór farb i wykończeń ścian zewnętrznych pozwala na pomalowanie i ozdobienie elewacji w dowolny, wybrany sposób. Naturalnie nowoczesne produkty na ogół mają już w sobie środkie które zapobiegają powstawaniu porostów i glonów na ścianie, jednak pomimo to i tak zachodzi potrzeba okresowych konserwacji. Co jakiś czas należy przeprowadzać czyszczenie fasady aby przedłużyć jej żywotność i czas jaki będzie w dobrym stanie, dzięki czemu zaoszczędzimy sobie do wykonania prac remontowych i ewentualnych, niezbędnych kosztów jakie by się wiązały z tego typu pracami. Jeżeli nie mamy możliwości wykonać tego samodzielnie to naturalnie warto skorzystać z pomocy firmy świadczącej takie usługi.

Re: Kamień na skalniak

: 11 lis 2020, 17:40
autor: elfik12
Do swojego ogrodu szukałam czegoś oryginalnego co by było odpowiednie na obramowania. Szukałam, aż znalazłam elementy skarpowe RIO z Jońca https://www.joniec.pl/oferta/mury-oporowe,40.html . Bloczki są w kształcie trapezu z łupanym licem, dzięki czemu można tworzyć nie tylko proste, ale na przykład kołowe linie. O wiele ładniej teraz.